İçeriğe git

Resif Bölgesi'ne Hoş Geldiniz! :)
Resif Bölgesi ailesinin bir üyesi olmak için hemen kayıt olun!
Eğer Resif Bölgesi üyesiyseniz, sitemizin tüm ayrıcalıklarından yararlanmak için giriş yapın!

Resim

Vertex Aquaristik ürünleri çok Yakında Ekstrem Akvaryumda

• Please log in to reply
Bu konuya 45 yanıt gönderildi

#21 mehmet

mehmet

Aslan Balığı

• Forum Üyesi
  • 241 İleti
  • Nereden:Ankara
  • İsim:Mehmet s

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2010 - 22:07

Azmi bey eleştri ve öneri kısmı kapandı sanırım, sade tanıdıklara veya sizden alışveriş yapanlaramı cevap yazıyorsunuz acaba, elbette cevap verme zorunluluğu yok siz böyle bir başlık açtığınız için bende görüşlerimi yazmıştım saygılarımla..

#22 Mervune

Mervune

Acropora

• Sponsor
  • 1.073 İleti
  • İsim:Azmi Sönmez

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2010 - 23:07

QUOTE(mehmet @ Jul 3 2010, 11:07 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Azmi bey eleştri ve öneri kısmı kapandı sanırım, sade tanıdıklara veya sizden alışveriş yapanlaramı cevap yazıyorsunuz acaba, elbette cevap verme zorunluluğu yok siz böyle bir başlık açtığınız için bende görüşlerimi yazmıştım saygılarımla..

Bana herhangi bir soru sorupta cevap alamayan(burdan vermediysem özelden mutlaka vermişimdir) bir kişi varsa çıksın desinki ben size şu tarihde şu mesajı yazdım ve cevap vermediniz. Sizin mesajınıza baktıktan sonra eleştri bölümüne baktım ve benden sonra bir kaç mesaj yazdıldığını gördüm. Taktir edersinizki sürekli forumlara bakamıyorum, ilgilenemiyorum, sizden sonra yazılan yazıyada cevap verilmemiş yada yanıt yazılmamış dikkat ettiyseniz ki kendisi benim çok sevdiğim müşterim, arkadaşım, abimdir.

Lütfen merak etmeyin, kimseye ayrımcılık yapmam o şekilde çalışmam. Sizin cevaplarınıza yazınızada pazartesi mutlaka dönücem notumu aldım. Fakat şu an eve gidip uyumak istiyorum zira yarın kardeşimin düğünü var smile.gif

İyi geceler dilerim

#23 mehmet

mehmet

Aslan Balığı

• Forum Üyesi
  • 241 İleti
  • İsim:Mehmet s

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2010 - 23:19

Azmi bey cevabınız için teşekkürderim, başka bir başlık açtığınız için devam etmeyecek sandım, biraz alınganlık oldu:), bu arada hayırlı uğurlu olsun allah mesut etsin..

#24 SEFER

SEFER

Mavi Benekli Vatoz

• Forum Üyesi
  • 2.592 İleti
  • İsim:SEFER BENLİ

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2010 - 23:27

valla ben benım soruya cvp alamadım smile.gif

#25 franchase

franchase

Sarı Tang

• Forum Üyesi
  • 75 İleti
  • İsim:M.Ali

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2010 - 0:35

Yürü be kim tutar seni, geçen gün döktürüyodun telefonda, ingilizceyi türkçe ve lazcadan daha iyi konuşuyosun walla biggrin.gif

#26 kaansumer

kaansumer

Sarı Tang

• Forum Üyesi
  • 72 İleti
  • Nereden:İstanbul Kavacık
  • İsim:Kaan Sümer

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2010 - 6:58

Çok kaliteli ve çok başarılı ürünler.

Helal olsun.

#27 pascha

pascha

Mandarin

• Forum Üyesi
  • 629 İleti
  • İsim:HASAN - CAPPADOCIA

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2010 - 13:41

( Bana herhangi bir soru sorupta cevap alamayan(burdan vermediysem özelden mutlaka vermişimdir) bir kişi varsa çıksın desinki ben size şu tarihde şu mesajı yazdım ve cevap vermediniz. )

Bu kadar iddalı söz konuşunca kendi kendime mesaj yazayımmı diye terettüt ettim yazmaya gerek olmadığını düşündüm ama dayanamadım.
Ben bundan 1 veye 1 buçuk ay önce 3 kere aradım mesajda yolladım fakat cevap alamadım o günden beride zaten bir daha hiç aramadım aramamda.Bu sorunmu sorun değil herkezede dönmek zorundada değilsiniz.Canınız sağolsun işiniz gücünüz rast gelsin.

#28 shadow1

shadow1

Acropora

• Forum Üyesi
  • 1.126 İleti
  • Nereden:istanbul kadıköy
  • İsim:cem isapur

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2010 - 22:42

Piyasadaki kaliteli malların fiyatlarI gördüğünüz üzere yüzde 40 -50 gibi asağı cekildi . Bunun devamı ve tekelleşme olmaması için eksterm akvaryuma destek vermek gerekir diye düşünüyorum . Basarılarının devamını dilerim azmi .

#29 babacan

babacan

Palyaço balığı

• Forum Üyesi
  • 34 İleti
  • İsim:Ömer Babacan

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2010 - 10:14

Vertex yakışır Azmi'me, nede olsa Azmi azimli çocuk

#30 Mervune

Mervune

Acropora

• Sponsor
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2010 - 15:36

QUOTE(pascha @ Jul 4 2010, 02:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
( Bana herhangi bir soru sorupta cevap alamayan(burdan vermediysem özelden mutlaka vermişimdir) bir kişi varsa çıksın desinki ben size şu tarihde şu mesajı yazdım ve cevap vermediniz. )

Bu kadar iddalı söz konuşunca kendi kendime mesaj yazayımmı diye terettüt ettim yazmaya gerek olmadığını düşündüm ama dayanamadım.
Ben bundan 1 veye 1 buçuk ay önce 3 kere aradım mesajda yolladım fakat cevap alamadım o günden beride zaten bir daha hiç aramadım aramamda.Bu sorunmu sorun değil herkezede dönmek zorundada değilsiniz.Canınız sağolsun işiniz gücünüz rast gelsin.

Samimi ve "abi" olarak gördüğüm bir kişi bana bu mesajı yazarsa bende ona şöyle bir cevap yazarım.

Hasan bey sizin arayıpta dönüş alamadığınız numara Ekstrem Akvaryumun telefon numarası değil, bir hayatı ve yoğunluğu olan Azmi Sönmezin CEP telefonu numarasıdır çok az kişide olan, ve yeri geldiğinde geceleyin bile konuştuğunuz, size değil mal satmaya çalışmak, "abi almana gerek yok" diye yeri geldiğinde bir skimmerı ALMAMANIZ için yalvaran bir insanın cep telefonu numarasıdır. CEP TELEFONUNA yapılan ve yoğunluktan dolayı UNUTULMUŞ bir cevapsız aramanın, bu şekilde "ilgilenmeme" gibi algılanması, heleki sizin gibi yakın gördüğümüz bir kişi tarafından algılanması benim için üzücü oldu.

Neyse. Sağlık olsun. Canınınz sağolsun.

Azmi

#31 pascha

pascha

Mandarin

• Forum Üyesi
  • 629 İleti
  • İsim:HASAN - CAPPADOCIA

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2010 - 16:03

Azmi bey bende başkasını arasam mesaj yollasamda cevap vermese hiç üzülmezdim ama sizin dönmemeniz üzmüşki kaç aydır içime vermişki bunu yazmak istemesemde bilmeni isteyip buraya yazdım keşke yazmasaydım gerekte yoktu.

Seninde canın sağolsun sorun değil.
Dört dörtlük insan ve satıcısın başka arkadaşlar tarafından yanlışta anlaşılmasın.
İşin gücün rast gelsin.

#32 SEFER

SEFER

Mavi Benekli Vatoz

• Forum Üyesi
  • 2.592 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2010 - 16:34

Haasan bey olsun ollur öle şeyler bakın ben ucuncuye sorucam sorumu smile.gif iskonto olucakmı nakıtte azmi bey smile.gif

#33 Mervune

Mervune

Acropora

• Sponsor
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2010 - 17:15

Sefer bey yakında ödeme konusunda bir kaç değişiklik olucak inşallah ama şu anda kesin birşey olmadığı için ne dersem yanlış yönlendirmiş olurum. O yüzden biraz daha sabır smile.gif

#34 SEFER

SEFER

Mavi Benekli Vatoz

• Forum Üyesi
  • 2.592 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2010 - 17:18

tesekkurler yanı kart ve nakıt arasında bişi olması lazım dıye düşünüyorum:) cok tesekkur ederım azmi bey

#35 Mervune

Mervune

Acropora

• Sponsor
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2010 - 17:21

Bende öyle düşünüyorum ama biraz daha sabır smile.gif

Rica ederim wink.gif

#36 SEFER

SEFER

Mavi Benekli Vatoz

• Forum Üyesi
  • 2.592 İleti

Yazma tarihi: 05 Temmuz 2010 - 17:38

smile.gif

#37 dodo

dodo

Sohal Tang

• Forum Üyesi
  • 122 İleti
  • İsim:Tuncay Büyükkarhan

Yazma tarihi: 09 Temmuz 2010 - 14:17

Azmi'cim basarılarının devamını diliyorum Allah muaffak etsin bu arada led armatürlerle bende ilgileniyorum biraz daha ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim

#38 Mervune

Mervune

Acropora

• Sponsor
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 10 Temmuz 2010 - 11:35

Vertex firmasının LEDlerinden şu anda piyasaya sürdüğü daha doğrusu teslimine başladığı sadece Illumina modeli var.
Diğerleri biraz daha basit olanlar ve onlar daha çıkmadı.

Illumina LED armatür piyasasının lideri olan bir armatür.

Biz 120cm, 150cm ve 180cm lik modellerini getiriyoruz bu parti. Talebe göre bir dahaki parti 90cm 60cm lik modellerindende getiricez inşallah.
Tamamen kontrol edilebilir bir armatür. Gün doğumu, batımı, renk geçişleri, yıldırım efekti gibi bir sürü özelliği var. 12 adet 2.5wlık powerledlerden oluşan bölmelerden oluşuyor.

http://glassbox-desi...na-led-sr-1200/
bu linkten ilk illumina kullanıcısının videolarına ulaşabilirsiniz smile.gif
youtube da
vertex lumina led yazarsanız ilk çıkan videoda yıldırım efektinide görebilirsiniz smile.gif

Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz diyorlar smile.gif

#39 Çağlar Ege

Çağlar Ege

Aslan Balığı

• Forum Üyesi
  • 324 İleti
  • Nereden:Denizli A Rh+
  • İsim:Çağlar Ege

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2010 - 14:05

bundan almazsam olmaz mükemellllllllllllllllllll smile.gif

#40 Omcan

Omcan