Mervune

Vertex Aquaristik ürünleri çok Yakında Ekstrem Akvaryumda

Bu konuda 46 mesaj var

( Bana herhangi bir soru sorupta cevap alamayan(burdan vermediysem özelden mutlaka vermişimdir) bir kişi varsa çıksın desinki ben size şu tarihde şu mesajı yazdım ve cevap vermediniz. )

Bu kadar iddalı söz konuşunca kendi kendime mesaj yazayımmı diye terettüt ettim yazmaya gerek olmadığını düşündüm ama dayanamadım.

Ben bundan 1 veye 1 buçuk ay önce 3 kere aradım mesajda yolladım fakat cevap alamadım o günden beride zaten bir daha hiç aramadım aramamda.Bu sorunmu sorun değil herkezede dönmek zorundada değilsiniz.Canınız sağolsun işiniz gücünüz rast gelsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Piyasadaki kaliteli malların fiyatlarI gördüğünüz üzere yüzde 40 -50 gibi asağı cekildi . Bunun devamı ve tekelleşme olmaması için eksterm akvaryuma destek vermek gerekir diye düşünüyorum . Basarılarının devamını dilerim azmi .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

( Bana herhangi bir soru sorupta cevap alamayan(burdan vermediysem özelden mutlaka vermişimdir) bir kişi varsa çıksın desinki ben size şu tarihde şu mesajı yazdım ve cevap vermediniz. )

Bu kadar iddalı söz konuşunca kendi kendime mesaj yazayımmı diye terettüt ettim yazmaya gerek olmadığını düşündüm ama dayanamadım.

Ben bundan 1 veye 1 buçuk ay önce 3 kere aradım mesajda yolladım fakat cevap alamadım o günden beride zaten bir daha hiç aramadım aramamda.Bu sorunmu sorun değil herkezede dönmek zorundada değilsiniz.Canınız sağolsun işiniz gücünüz rast gelsin.

Samimi ve "abi" olarak gördüğüm bir kişi bana bu mesajı yazarsa bende ona şöyle bir cevap yazarım.

Hasan bey sizin arayıpta dönüş alamadığınız numara Ekstrem Akvaryumun telefon numarası değil, bir hayatı ve yoğunluğu olan Azmi Sönmezin CEP telefonu numarasıdır çok az kişide olan, ve yeri geldiğinde geceleyin bile konuştuğunuz, size değil mal satmaya çalışmak, "abi almana gerek yok" diye yeri geldiğinde bir skimmerı ALMAMANIZ için yalvaran bir insanın cep telefonu numarasıdır. CEP TELEFONUNA yapılan ve yoğunluktan dolayı UNUTULMUŞ bir cevapsız aramanın, bu şekilde "ilgilenmeme" gibi algılanması, heleki sizin gibi yakın gördüğümüz bir kişi tarafından algılanması benim için üzücü oldu.

Neyse. Sağlık olsun. Canınınz sağolsun.

Azmi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Azmi bey bende başkasını arasam mesaj yollasamda cevap vermese hiç üzülmezdim ama sizin dönmemeniz üzmüşki kaç aydır içime vermişki bunu yazmak istemesemde bilmeni isteyip buraya yazdım keşke yazmasaydım gerekte yoktu.

Seninde canın sağolsun sorun değil.

Dört dörtlük insan ve satıcısın başka arkadaşlar tarafından yanlışta anlaşılmasın.

İşin gücün rast gelsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haasan bey olsun ollur öle şeyler bakın ben ucuncuye sorucam sorumu :) iskonto olucakmı nakıtte azmi bey :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sefer bey yakında ödeme konusunda bir kaç değişiklik olucak inşallah ama şu anda kesin birşey olmadığı için ne dersem yanlış yönlendirmiş olurum. O yüzden biraz daha sabır :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tesekkurler yanı kart ve nakıt arasında bişi olması lazım dıye düşünüyorum:) cok tesekkur ederım azmi bey

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Azmi'cim basarılarının devamını diliyorum Allah muaffak etsin bu arada led armatürlerle bende ilgileniyorum biraz daha ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vertex firmasının LEDlerinden şu anda piyasaya sürdüğü daha doğrusu teslimine başladığı sadece Illumina modeli var.

Diğerleri biraz daha basit olanlar ve onlar daha çıkmadı.

Illumina LED armatür piyasasının lideri olan bir armatür.

Biz 120cm, 150cm ve 180cm lik modellerini getiriyoruz bu parti. Talebe göre bir dahaki parti 90cm 60cm lik modellerindende getiricez inşallah.

Tamamen kontrol edilebilir bir armatür. Gün doğumu, batımı, renk geçişleri, yıldırım efekti gibi bir sürü özelliği var. 12 adet 2.5wlık powerledlerden oluşan bölmelerden oluşuyor.

http://glassbox-design.com/2010/vertex-illumina-led-sr-1200/

bu linkten ilk illumina kullanıcısının videolarına ulaşabilirsiniz :)

youtube da

vertex lumina led yazarsanız ilk çıkan videoda yıldırım efektinide görebilirsiniz :)

Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz diyorlar :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyat listesi belli fakat henüz bir liste halinde hazırlamadım açıkcası daha gelmediği için.

O yüzden kısaca yazayım,

Lumina LED Light Fixture; fully controllable; 300 mm 899,99 Euro

Lumina LED Light Fixture; fully controllable; 600 mm 1349,99 Euro

Lumina LED Light Fixture; fully controllable; 900 mm 1989,99 Euro

Lumina LED Light Fixture; fully controllable; 1200 mm 2449,99 Euro

Lumina LED Light Fixture; fully controllable; 1500 mm 3099,99 Euro

Lumina LED Light Fixture; fully controllable; 1800 mm 3499,99 Euro

Bu parti sadece 120, 150, ve 180 cm lik modelleri geliyor. Diğer modellerini diğer parti talebe göre getiricez. Fakat ön sipariş olması durumunda mevcut siparişimize ekletebiliriz tabiki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

azmi bey 180 cm led toplam 480 wat sarfiyatı var ledlerin çok ekonomik olduğu söyleniyordu bunun neresi ekonomık saygılar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

azmi bey 180 cm led toplam 480 wat sarfiyatı var ledlerin çok ekonomik olduğu söyleniyordu bunun neresi ekonomık saygılar

480 w lık led olan 180cm lik illumina led yaklaşık 1250w lık M.H. ışığı veriyor. ve çok daha fazla verimli veriyor farklı renkler ve simulasyonlarla. burası ekonomik :)

180 cm lik olan illumina 2 metrelik bir akvaryumu tek başına götürüyor ki lamba değiştirme masrafınızda ortadan kalkıyor.

bu ürünün led armatürlerin royce royceu olduğunu belirtmek gerek. diğer led armatürlere göre daha pahalı ama yaptığı iş tamamen bambaşka. piyasada bu armatür gibi simülasyonlar yapan başka bir led armatür yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

480 w lık led olan 180cm lik illumina led yaklaşık 1250w lık M.H. ışığı veriyor. ve çok daha fazla verimli veriyor farklı renkler ve simulasyonlarla. burası ekonomik :)

180 cm lik olan illumina 2 metrelik bir akvaryumu tek başına götürüyor ki lamba değiştirme masrafınızda ortadan kalkıyor.

bu ürünün led armatürlerin royce royceu olduğunu belirtmek gerek. diğer led armatürlere göre daha pahalı ama yaptığı iş tamamen bambaşka. piyasada bu armatür gibi simülasyonlar yapan başka bir led armatür yok.

azmi bey anlıyorum ama benim ledden beklentim daha düşük bir wat tı teşekkürler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok