Jump to content

shadow

Asker'e Gidiyorum Arkadaşlar

Önerilen İletiler

22 şubat 2008 de açmış olduğum bu konudan sonra askere gitmiştim ve şu anda tarih 23 nisan 2009 14 ay geçmiş ve ben nasıl geçtiğini anlamadım şafak 15 :) hayırlısı ile 9 mayıs 2009 tarihinde evime dönüyorum askerliğim süresince site ile heran ilgilenen selim özadar'a benim dırdırlarımdan bıkmayan ve dükkandaki akvaryumuma en iyi şekilde bakan canım kardeşim ahmet erdem'e ve tüm dosluğu güzelliği maddi ve manevi desteği ile bana yardımcı olan uğur küpeli arkadaşımada buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, iyiki varsınız size ve tüm dostlarıma sevgiler saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdiden hayırlı tezkereler göz açıp kapayıncaya kadar geçer. Hüseyin zor bişi değil vatan görevi geriye baktığında nasılda geçmiş dersin ve ömür boyu anlatacak bitmez güzel anıların olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş bitmiş sayılır.Son günlerde sıkıntı fazla olur biraz.Herşeyi bir kez daha düşünüp hareket edersin umarım.Nasıl olsa bitti diye tongaya düşen çok olur.Aman dikkat.Hayırlısıyla gelmen dileğiyle.Geçmiş olsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi evren bey bir türlü bitiremediniz şu askerliği

yada her gün şafağınızı gördüğümüz için bize zaman geçmiyor gibi geliyor :rolleyes:

hayırlı teskereler....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler arkadaşlar şafak 6 :) az kaldı geliyorum.

Şimdiden hoşgeldiniz enver bey.Sizin gelişinizlede forum daha bir aktif olucak diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bitmiş artık gerisi zaten su gibi geçer.Askerliğim bitti uçaktan indim yeri öptüm valla.Sonra hemen kordona gidip buz gibi bir bira içtim.Dün gibi hatırlıyorum ama üstünden 13 sene geçmiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.