Jump to content

gokyuzucu

YILLARIN DETİRDİKLERİNİ BİR SOLUKTA ANLATTIM :)

Önerilen İletiler

MÜTHİŞ bir hikaye ve sonunda ne güzel söylediniz  " İNSANLAR YAŞADIKÇA YAŞLANDIĞINI SANIR, OYSA YAŞAMADIKÇA YAŞLANIR..

BU HOBİ BAMBAŞKA GERÇEKTEN ÖYLE 

elin tuza değmesin yeter.. gerisi gelir pes etmek olmuyor..

her zorluğuna karşın devam...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazı çok samimi olmuş. Bütün duygularınızı hissettim okurken. Keşke bırakmasanız..
Ben bu yazıdan kendime düşeni aldım, akşam hairy mushroom alıcam yetiştirip soğutucu alıcam :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bir yazı ve paylaşım. Umarım tekrar dönüşünüz olur. Her son yeni bir başlangıç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cok hos bir yazi olmuş bircok insanin duygularina tercuman olmuşsunuz. Umarim tekrar ayni heyecanlari yasarsiniz...

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Paylaşımınız o kadar yalın ve samimi ki ; Duygu ve hisler karşı tarafa ancak bu kadar güçlü şekilde aktarılabilirdi. Benim de hobiye başlama tarihim size çok yakın, okurken yasadıklarım gönlümden film şeridi gibi geçti., hoş bir nostalji oldu. tşk.ler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok tesekkur ederim. Yapıcı cevaplarınız için
Bu hobinin güzel yanı
Sdece sizler gibi
Empati kuran insanların
Emek vermekten kaçmayan insanların
Yapabildigi bir hobi.
Bu sebeblede insanlar daha samimi ve yakın.
Aynı güzel duyguları yaşamanız dileğiyle

( dedim ki : sistemi ayakta tutan iyi insanlar :) )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adil Bey,

Yazdıklarınız hepimizin yaşadıkları tatlı, yorucu ve ancak birbirimizin anlayabileceği şeyler.

Ya sen de hiç akıl yok mu?

Kafanda saç kalmaması normal! 

V.B. bir sürü lafı çevremizden duydum ve duyduk, ama bu zehir damara bir girdi mi bir daha da çıkmıyor.

Bazen yoruluyor, her şeyden vazgeçip dağıtasımız geliyor hepimizin, ya da bir soluklanmak istiyor insan.

En kısa sürede tekrar aramızda görmek dileğiyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Adil Bey,
Yazdıklarınız hepimizin yaşadıkları tatlı, yorucu ve ancak birbirimizin anlayabileceği şeyler.
Ya sen de hiç akıl yok mu?
Kafanda saç kalmaması normal! 
V.B. bir sürü lafı çevremizden duydum ve duyduk, ama bu zehir damara bir girdi mi bir daha da çıkmıyor.
Bazen yoruluyor, her şeyden vazgeçip dağıtasımız geliyor hepimizin, ya da bir soluklanmak istiyor insan.
En kısa sürede tekrar aramızda görmek dileğiyle.

Hiç sorma. Ben sisteme ne kadar harcadığımı kimseye söylemiyorum. Geçen gün elektronik müh. ne armatüre verdiğim parayı söyleme gafletinde bulundum. Adam bildiğin 1 saat lafını etti akıl var mantık var diye

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar bisürü mesaj gelmiş aradan nerdeyse 4 yıl gecti birdaha kurmadım acılcası kurmakta istemedim. Ülkede gelinen noktaya bakarsanız bi güzel hobi ve hobicileri küstürdüler. Yurtdısında aekadaslar 10 yıl önce aldıgı ürünü hala aynı euro ya alırken bizde olay bambaşka yerlere gitti. Üzülerek söyleyim elinizden geleni yapın ama zorlamayın. eskiden hersey daha kolaydı. 35 tl dr karides alırdık , bakanlık canlı ithalinde karidesi yenilecek ürün kategorisine koymus ve fiyat bi gecede 200 e cıkmıstı (2018) ondan sonra bidaha kayış tutmadı bu hobimiz 😢
paylaşın , fraglayın , öleni kurtarın yoksa olmaycak.

sevgiler 

saygılar 

selamlar

gokyuzucu tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş