Jump to content

ayrancı

Su için test

Önerilen İletiler

Arkadaşlar formda da yazdığım gibi tankımda sorunlar yaşamaktayım ve test işini halletmek istiyorum bende sadece kh ve nitrat testi var, sitelerde dolaşırken bu ürüne rastladım kullanan ve tecrübesini paylaşacak arkadaşlar varmı?Jbl Proscan Akvaryum Testi

jbl-proscan-akvaryum-testi-69849-30-B.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben kullandım hatta elimde de var. Ama bunun sorunu şu bazıları bu markanın sadece tatlı su için olduğunu öne sürüyor ! ama neye dayanarak söylüyorlar pek bir fikrim yok... evirdim çevirdim bir ibare yok üzerinde... İlk kurulumda kullandığımda zaten birçok şey sıfır çıkması gerektiği için doğruluğunu bilmiyorum. sonra uygun salifert bulunca da deneme ihtiyacı hissetmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ben kullandım hatta elimde de var. Ama bunun sorunu şu bazıları bu markanın sadece tatlı su için olduğunu öne sürüyor ! ama neye dayanarak söylüyorlar pek bir fikrim yok... evirdim çevirdim bir ibare yok üzerinde... İlk kurulumda kullandığımda zaten birçok şey sıfır çıkması gerektiği için doğruluğunu bilmiyorum. sonra uygun salifert bulunca da deneme ihtiyacı hissetmedim.
Kutunun üzerinde fresh water diye belirtilmiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, alpsena said:
4 saat önce, berk111 said:

Kutunun üzerinde fresh water diye belirtilmiş.

bendeki versiyonunda hiçbir ibare yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Test olayında acele etmeyin, vereceğiniz para bir anda çöp olabilir. Bence salifert testlerinden edinmeye çalışın, Forumun ortalama %90 ı bu markayı kullanır ve tavsiye eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, tans said:

Test olayında acele etmeyin, vereceğiniz para bir anda çöp olabilir. Bence salifert testlerinden edinmeye çalışın, Forumun ortalama %90 ı bu markayı kullanır ve tavsiye eder.

Bende Salifert kullanıyorum ama 1 senedir hepsini toplayamadim bile. Bu ürünün bana da başta cazip gelmesinin sebebi , bir salifert fosfattan daha ucuza 6-7 parametreyi test etmesi olmustu. 

Suan da da kullanmıyorum onu da tekrar belirteyim.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş