Jump to content

ayrancı

Aquaforest - AF Phyto Mix

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bu ürünü (
Aquaforest - AF Phyto Mix) araştırıyorum kullanan ve fikrini söyleyebilecek arkadaşlar yardım edebilirmi,mercan yüküm o kadar ağır değil,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir mercan besini. sıvı olarak muhafaza edilen bir ürün. tankın hacmine ve mercan yüküne göre gün aşırı verilmektedir. Aquaforest'ın bir çok güzel ürünü var. ben build-vitalty-energy ve amino kullanıyorum. Onlar için daha fazla yorumda bulunabilirim fakat bunu henüz denemedim.

Kolay gelsin
Ismail SEVIK

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İsmail bey teşekkür ederim benim dikkatimi çeken bu ürün,tankımda mercan yüküm fazla değil ancak bunu kullanan arkadaşların da bilgi ve teçrübelerini paylaşmalarını istiyorum ,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir arkadaşla görüştük,AF Phyto Mix ten ziyade Aquaforest af vitality ve amino mix i araştır ,mercanlara daha fazla faydası var dedi,kafam karıştı açıkçası,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsi farklı ve hepsinin faydası farklı. Bol ve farklı mercan türleri için 5 adet AF sıvı besin + 2 adet de AF toz besin giriyorum ben mesela...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim yanklarımda mercan yükü fazla değil ,ama yine de haftada bir de olsa mercan besini tanklara girmek istiyorum,o yüzden AF Phyto Mix kullanıp fark gören arkadaşlar varsa yardım etsin lütfen,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.