Jump to content

sweetsoul

Hairy Mushroom+Xenia Büyükçekmece

Önerilen İletiler

Alacak arkadaslar, kaya mashroom ve xenia haricinde kaya uzerinde bir cok tube worm, asteria deniz yildizi ve mysis shrimp te ilave olarak tankiniza girecek. Daha ne olsun. Alacak kisiye simdiden hayirli olsun. Tolga bey bana verdiginiz canli tanka hemen uyum sagladi ve tum polipler actilar, mantarlarsa 5 cm capa ulastilar. Xenialar cosmus durumda , en cokta kayada 15 tane kadar tube worm olmasina sevindim. Tekrar tesekkur eder iyi satislar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
B@YMEN, 3 dakika önce yazdı:

Alacak arkadaslar, kaya mashroom ve xenia haricinde kaya uzerinde bir cok tube worm, asteria deniz yildizi ve mysis shrimp te ilave olarak tankiniza girecek. Daha ne olsun. Alacak kisiye simdiden hayirli olsun. Tolga bey bana verdiginiz canli tanka hemen uyum sagladi ve tum polipler actilar, mantarlarsa 5 cm capa ulastilar. Xenialar cosmus durumda , en cokta kayada 15 tane kadar tube worm olmasina sevindim. Tekrar tesekkur eder iyi satislar dilerim.

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınıza.Dediğim gibi kayalar 5 yıllık sağlıklı kayalardır.Canlılar, sıvı plankton dahil birçok faydalı yemle beslenmektedirler.Zararlı hiçbir canlı akvaryumumda mevcut değildir.Canlıları güle güle büyütmenizi dilerim Gürkan Bey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ONUROS
      İstanbul Avrupa yakası bahçelievlerde oturuyorum. Yakın bölgelerden Midas Blenny, yellow watchman goby ve xenia arıyorum.
    • Yazan: Rebeldee
      1-4 kafa yeliş 35tl-rezerve
      2-1 kafa yeşil 15tl
      3-5.6 kafa yeşil 45tl
      4-2kafa yeşil 20tl
      5-3 kafa yeşil 30tl
      6-2 kafa kırmızı 30 tl
      -3 numaralı kaya bir bucuk yetişkin erkek yumruğu buyukluğunda ve 3 teki mashrumların buyukluğu
      su bardağı ağzı kadar diğerlerinin buyukluğunu oradan hesaplarsınız
      -yeşil olan zemin kahve sırt kabarcıklar fosforlu yeşildir
      -kırmızı olan fosforludur
      -aydınlatma led olduğu için malesef resimler iyi cıkmadı isteyene watsaptan yine resim atarım 5301713754
      -tankta asteria yıldızı vardır
      -teslimat güneşli meydan, yeni mh metro veya müsait zaman ayarlanırsa yerinde görerek
      -yeşilden iistenen kafa sayısına göre frag yaparım

• Yazan: agah61
      istanbul avrupa yakası 2.el uyguna sump satan varmıdır. borularıyla olursa mükemmel olur
    • Yazan: samurai
      1,5 yıl önce aldığım yumurta yapan palyaço çifti satılıktır. 
      Platinum Snow Onyx Clownfish Çift; 800 TL
      Beylikdüzü Elden Teslimdir.  0 537 820 79 14

• Yazan: yagmurlugeceler
      L BOY MOORİSH İDOL  : 225 TL
      YEM SORUNU YOKTUR AKVARYUM ORTAMINA ALIŞMIŞTIR 
      İSTANBUL / BAYRAMPAŞA
      ELDEN TESLİM
      0532 556 58 10