Jump to content
       
Es/reef

ARMATÜR TAVSİYESİ 60x70h45

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar , 60x70h45 lik  yeni. Akvaryumum için led armatür arayışındayım . Almış iken mümkün mertebe ( bütçe doğrultusunda ) 1 kere alayım, iyisini  alayım diyorum . Ayırabileceğim bütçe max 2000 tl ye kadar. Kendimi zorlayabilirim. 

İlk başta aquareef x60 düşünüyorum ama kafama da takılan bir husus  var x50 /70 Watt ama yeniş güncellenmiş modeli olan x60 /60 Watt a düşürmüşler. 60 Walt yeni tank için yeterli olur mu  olmaz mı Onu bilemedim . Sizden led armatürler model watt vs.... hakkaında  fikir ve önerilerinizi bekliyorum .

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim akvaryumum, 60-50-50 x50 var, yeterli geliyor. Mercanlarım soft ve lps. Yeni seriler ile ilgili aquareef yetkilisi ile görüştüğümde, x60 ın x50 den daha iyi olduğunu belirtmişti. Kolay gelsin.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün aquareef ortaklarından Burak bey ile görüştüm . Hernekadar yeni model x60 on x50 ye göre 10 watt düşük gibi gözüksede ,4 yıl önceki model olan x50 Den teknolojik olarak led gücü kalitesi ve par değerleri bakımından üstün olduğunu . Ayrıca 60 x70 h45 cm olan akvaryumuma. Pro nano yu önerdi . Şu an bunu araştırıyorum pro veya pro nano secenekrim  arasında 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×