Jump to content

cagselcuk

Red Banded Coral Shrimp

Önerilen İletiler

Gövde uzunluğu 6 cm gibi, iki kol arası 12 cm civarı, genç sağlıklı ve hiçbir fiziki kusuru olmayan karidesimi öncelikle balık ile takaslamak, ikinci ihtimalle satmak istiyorum. Numaram 05335452830, Whatsapp üzerinden ulaşırsanız resimlerini gönderebilirim.

Kargo maalesef mümkün değildir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gbgonenc
      Çeşitli boylarda Kenya Tree fragları mevcuttur.
      Istanbul Anadolu yakası Kadıköy-Yenisahra-Ataşehir civarı elden teslim yada alıcı ödemeli kargo.
      Whatsapptan foto atabilirim.
      0530 764 1992
    • Yazan: Ador14
      --ikinci yaptığım fiji branch dizayn tanka fazla geldiğinden satılıktır,kullanılmamıştır
      --30*30cm lik pleksi üstüne plastik çubuklarla sabitlenmiştir,,,yere basma min.dur,,şık tasarım dır,,
      --fiyat: 1200TL
      --elden teslim

• Yazan: armaganb
      Ürün:Giesemann Teszla Led Armatür + Cam askı aparatı
      Durum:Sıfır alındı 25 gün kullanıldı
      Teslimat:Gelip görüp alınması önceliğimdir.. Ama kutusu vs eksiksiz olduğu için düzgünce kargolanabilir de.
      Satış Nedeni:40x25x35 tankım için aşırı yüksek geliyor.
      Fiyat:1400
      Fotoğraf: Aşağıda fotografları ekledim.
      Lokasyon: İstanbul Üsküdar
      Detaylı Bilgi:
      Giesemann Teszla armatur.. cree led 65w 1400 tl aski ayağı hediye. Yurt disindan geldi 25 gün kullanıldı kutusu evrakları her şeyiyle sıfır gibi düşünebilirsiniz.Yurt dışı fiyatlarını araştırın 600 euro üzerinde.. Türkiye de pek bulunmuyor çünkü 3000 tl üzerinde satışa konulmuş. Aski ayağı ikinci el (çelik ayak sıfır ya da ikinci el olması bir şey değiştirmiyor. Normalde ayrı satılıyor ve 250 tl civarı bir ücreti var.) 50x50x50 bir tankta sps lps için uygun. Kendi uzerinden gün simülasyonu yapılabiliyor. Büyük tank alacaktım ama yer sorunu yüzünden 40x25x35 bir nano kurdum bu gereksiz fazla geliyor. Bu sebeple satılıktır.

• Yazan: birol__gursoy
      Elinde olup satmak isteyen iletişime geçebilir.

• Yazan: shipper
      Tentakülleri uzun ve kıvrık, polip  boyu ise bir parmak uzunluğunda özel ve güzel bir tür zoanthid 
      20 kafa civarı 120 tl (son fiyattır)
      teslimat : elden (kargo olmaz) İstanbul tuzla
      iletişim: 05057654367