Jump to content

günce

Blue Tang (Kelepir)

Önerilen İletiler

Bende eheım dis filtre var deniz kurunca bosa çikti aldığımda çok pahalıydı ama serısı nedır bilmiyorum size uyarsa bir resım atarım Baska da bir dıs filtre var onuda verırım boşda duruyorlar eheım mi cok az kullanmiştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: günce
      Akvaryumunda delik olmayanlar veya deldiremeyenlere ilaç  ;Reef Octopus Taşırma kutusu    250 tl

Reef royal NQ90 skimmer  200 tl
      https://www.akvaryummerkezi.com/Reef-Royal-NQ-90-Protein-Skimmer,PR-1258.html

• Yazan: günce
      Sorunsuz sıfır ayarında ilk sahibinden,  Haelia HC-300a soğutucu    1500 tl   Hortum ve bağlantıları mevcuttur.
      Karşı ödemeli heryere kargo olur.
      http://www.hailea.com/e-hailea/product1/HC-300A.htm
      Hailea - HC - 300 A Akvaryum Soğutucusu (Chiller)

Maksimum 800 lt olan deniz ve reef akvaryumları için digital ısı göstergeli ideal bir sogutucudur.İçinde bulunan titanium alaşımlı metaller sayesinde uzun yıllar
      su ve pasa karşı dayanıklı olup bakım gerektirmeden  yıllarca kullanılabilir. Reef akvaryumları için vazgeçilmez bir ekipman olan bu güçlü su soğutucular
      dış etkenlerden gelen suya ve toza da dayanıklı olup sessiz çalışırlar.

Teknik Özellikler
      Model: Hc-300A
      Akım:1.8a
      Güç:1/4 HP
      Güç tüketimi: 190W
      Voltage:230v
      Frekans:50hz
      Soğutucu: R134a
      Akış Hızı:1000-2500 L/h
      Ağırlık:20 KG
      Düşük gürültü:20 desibel
      Ebatları:475x360x490mm
      İşlemci: 150W 80W (standart) (overclock)
      Soğutma kapasitesi: 390W (aşırı OC ve soğutulması için uygun)
      İkinci el olarak aldım ve hiç kullanmadım. Akvaryum merkezinin ürünüdür. Sorunu yoktur.
      Reef Royal - 3 Channel Master Aquarium Doser                                                    650 tl   Mikro işlemcili tam otomatik 3 kanallı dozaj pompası. Saniye/gün seçeneğine kadar sıvı dozlayabilme özelliği. Ek ünite bağlayarak toplamda 11 kanala kadar genişletebilme özelliği. Uzun ömürlü ve sağlam malzemeler ile üretilmiştir. Kolay kurulum ve kullanabilme özelliği. Hem tatlı su hem de deniz akvaryumları için kullanılabilme özelliği.   Ölçüler :  230 / 130 / 75 MM   Reef Royal - 4 Channel Extended Dosing Pump                                                       450 tl   3 kanallı ana dozajlama makinasına ek olarak takılabilen ünite. Master dosing pump ile beraber kullanılabilir.   Mikro işlemcili tam otomatik 3 kanallı dozaj pompası. Saniye/gün seçeneğine kadar sıvı dozlayabilme özelliği. Ek ünite bağlayarak toplamda 11 kanala kadar genişletebilme özelliği. Uzun ömürlü ve sağlam malzemeler ile üretilmiştir. Kolay kurulum ve kullanabilme özelliği. Hem tatlı su hem de deniz akvaryumları için kullanılabilme özelliği.  

• Yazan: Rutgorh
      Merhaba,
      Mercanlarımı satıyorum.Fiyatları fotoğraflarda mevcuttur.Toplu alımda indirim yapılır.
      İzmir içi elden teslim.
      İletişim: 0531 082 69 86

• Yazan: Rutgorh
      Merhaba Arkadaşlar,
      Fotoğraftaki canlılar izmir içi elden teslim satılıktırlar.Hepsi gayet sağlıklılar.
      İletişim : 0531 082 69 86
      Isteyene whatsapp tan daha cok fotoğraf veya video atabilirim.

• Yazan: tolkar
      Tankımda aneon yoğunluğundan dolayı satma kararı aldım.
      fotoğraf ve videosunu dileyene whatsapptan atabilirim.
      400TL  yemek tabağından büyük
      0555 878 1912