Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

OceanSpecialty

Armatür, Ps, Ps geciktirici, Su tamamlama

Önerilen İletiler

Benim ve hobici arkadaşlarımın yedekte duran ekipmanlarıdır, tamamı sorunsuzdur.

1. 4*24 t5 Hybrid Armatür , 2 Sırası Royal Blue Power Led + 2 sıra t5 flo şeklinde 2 prizle kontrol edilmektedir ,, Sıfır , kutulu ve garantilidir , Kasa ölçüsü 60cm /30 cm/ 4.5 cm şeklinde çok ince ve şık bir armatür....750₺

2. ORCA su tamamlama , Sıfır, kutulu, garantilidir...225₺

3.MANTA Ps geciktirici Röle, Sıfır,kutulu ve garantilidir...150₺

4. Bubble Magus New C3.5 protein skimmer ,,Curve 5le aynı motora sahiptir gövdesi tam konik olduğu için daha performanslı çalışıyor. ( 100-300 litre arası Rock SP 1000 motorlu) ...3 Aylık , kutusunda ve sorunsuzdur,,,325₺

Malzemeler İst/ Avrupa Yakası elden görerek veya kargo gönderim olur.

Fiyatları harcanan rakamların altında yazdım pazarlık toplu alımlarda olabilir.

05449088469 dan ulaşabilirsiniz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OceanSpecialty, 17.01.2019 - 15:38 yazdı:

Benim ve hobici arkadaşlarımın yedekte duran ekipmanlarıdır, tamamı sorunsuzdur.

1. 4*24 t5 Hybrid Armatür , 2 Sırası Royal Blue Power Led + 2 sıra t5 flo şeklinde 2 prizle kontrol edilmektedir ,, Sıfır , kutulu ve garantilidir , Kasa ölçüsü 60cm /30 cm/ 4.5 cm şeklinde çok ince ve şık bir armatür....700₺

2. ORCA su tamamlama , Sıfır, kutulu, garantilidir...225₺ SATILDI

3.MANTA Ps geciktirici Röle, Sıfır,kutulu ve garantilidir...140₺

4. Bubble Magus New C3.5 protein skimmer ,,Curve 5le aynı motora sahiptir gövdesi tam konik olduğu için daha performanslı çalışıyor. ( 100-300 litre arası Rock SP 1000 motorlu) ...3 Aylık , kutusunda ve sorunsuzdur,,,300₺

TOPLU ALIM PAZARLIKSIZ 1000₺dir.

Malzemeler İst/ Avrupa Yakası elden görerek veya kargo gönderim olur.

Fiyatları harcanan rakamların altında yazdım pazarlık toplu alımlarda olabilir.

05449088469 dan ulaşabilirsiniz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: pogon
      resun sk300 protein skimmer araniyo ö.m den ulasabilirsiniz  ist ici olursa sevinirim 
    • Yazan: Aydın Kongel
      Merhaba
      Yakın zamanda nano bir akvaryum yaparım diye bir arkadaştan tunze 9001 aldım. Fakat tekrardan büyük akvaryumumu kurmaya karar verdim. O nedenle ürünü aldığım fiyattan satıyorum.
      Fiyat 270 tldir.
      Kargo alıcı ödemeli heryere gönderim yapabilirim. İstanbul içinde de Bahçelievler Metrobüs durağından ürünü teslim edebilirim.
      İrtibat : Ö.M

• Yazan: hknnn
      ecotech gen4 pro xr15 veya xr30 aranıyor...
    • Yazan: deloreann
      Tur degisikli nedeniyle satiliktir. L boy her turlu yemi yer. Beylikduzu metrobus veya ortak noktadan teslim. Fiyat 40 tl

• Yazan: deloreann
      Daha buyuk akvaryuma gectigim icin bisa cikan aktif olarak kullandigim new qq satiliktir. Herhangi bir sorunu bulunmamakta ve sorunsuz bir sekilde calismakadir. Fiyat 230 TL yer beylikduzu.

foto eklenecektir.
  • Yeni Oluştur...