Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

Rutgorh

FİJİ Kaya Dizaynları (40*30*21h ve 35*34*20h)

Önerilen İletiler

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: enciin
      GÜNCEL BALIKLARIN LİSTESİ :
      Blue Tang L boy 400 TL -SATILDI
      Clown Tang L boy 350 TL -SATILDI 
      Asfur-Arabian Angel M-L boy 650 TL -SATILDI 
      Snow Flake Moray L-XL boy 250 TL -SATILDI 
      Tomato Clown fish M boy - 50 TL -SATILDI
      Blonde Naso Tang L boy 650 TL -SATILDI 
      Yellow Tang M-L boy 450 TL -SATILDI 
      Fox Face L boy 400 TL
      Racoon faced Butterfly M-L boy 350 TL
      Anularis-Blue Ring Angel L boy 1.000 TL
      Four Stripe Damsel M boy - 50 TL
      Snail 15 adet - 10 TL /Adet = 150 TL
    • Yazan: Hydro
      1) JBL Artemio 1 ve Artemio 4
      2 ürün de hiç kullanılmamış, su değmemiştir. Kırığı çıkığı çiziği yoktur. Artemiaları yüksek oranda çıkarmak ve boylarına göre süzmek için 4 farklı elek içeren profesyonel bir set.
      Fiyat: Artemio 1 + Artemio 4 olarak 240 TL

2) Grotech Magnesium Pro 1000gr.
      Kilidi, kutusu açılmamış sıfır üründür. Ekstradan akvaryum poşeti geçirip bağladım. Katkılarımı hatta tuzlarımı bu şekilde saklarım. Neyse.. Fiyat: 90TL

3) ATI Armatür Ayağı en çok 1 ay kullanılmıştır. 6 lambalı ATI armatürlere tam uyar. Genişliği daha az armatürlere de uyabilir. Akvaryum üzerindeki görüntü kirliliğini önler. Fiyat: 120TL

4)New Ajet 2300 aslında tertemiz ama yeni bir pervane takımı gereklidir. Belki iyi bir yapıştırıcı ve seramik mille de tamir edilebilir. Bu sebeple Fiyat 80TL

Not: Suistimaller ve yaşanan mağduriyetler yüzünden rezervasyon yapamıyorum. Ücretini yatıran kişiler ürünlerin sahibidir. Fiyatlar sondur.
      Saygılarımla..

İlan pasiftir.
    • Yazan: resifbolgesi@yahoo.com
      Güncel Fiyatlar:
      Fox Face L boy 500 TL => 450 TL 
      Yellow Tang M boy 500 TL => 450 TL 
      Anularis Angel L boy 1.250 TL => 1.100 TL 

Nano akvaryum kuracağım için depoda duran fazlalıkları elden çıkarıyorum. 
      Aslında armatürü satmayı pek istemiyordum, ileride kuracağım sps akvaryumu için elimde tutuyordum. Aranınca bulunabilecek bir armatür değildir. Lumatek çevirici balast ile kullanılıyor. Balastın üzerinde 250/400w çevirici anahtar bulunmakta. Yani armatürü ister 250w, ister 400w lambalar ile kullanabilirsiniz. Bu balastın stoktaki fiyatı şu an 1350TL'dir. Araştırabilirsiniz.
      Yan tarafındaki t5 ler çalışmamakta ancak elektrikten anlayan biri kolayca sorunu çözebilir. 
      Armatürün içerisinde 250w lamba bulunmakta, yanında 400w yedek lamba da vereceğim.
      Ayrıca Acls computer adı verilen mh lambalara gün simülasyonu yapmaya yarayan cihaz var ancak bozuk. Sanırım içerisine su kaçmış. Uğraşırım diyen devreden anlayan birileri varsa armatürü alana bu cihazı da hediye olarak vereceğim.
      Armatürün genel durumu ve diğer verilecekler fotoğraflarda görülmektedir.
      Kargo ve sorumluluk alıcıya aittir.
      Fiyat:900tl.
      Not: Karışıklık olmaması adına rezervasyon yapmayacağım. Ücretini ödeyen armatürü alır.

• Yeni Oluştur...