Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

andackaracan

Çeşitli Malzemeler

Önerilen İletiler

1- Satılık Hailea sogutucu ön ekranı arıza yaptığından yeni ekran takılmıştır.. Hailea Model HC-1000A   2000lt için kullanılabilir. 900 TL

2- Newjet 6000 kafa motoru 400 TL

3- Carib Sea South Seas Base Rock 35 Kg bir kısmı uzerlerinde yosun bulunuyor temizlenmeleri lazım.  250 TL

4- Aqua-Techniek - Aqua-Juraperle JW 30 kg . 50 TL Üzerinde biraz yosun bulunmakta. Temizlenmesi gerekiyor.

5- Aqua Medic Shorty 5000 Protein Skimmer 2 adet motoru ile birlikte (aquamedic OR 3500) sadece baglantı borusu gövdeye yeniden yapıştırıldı fiyat  300TL

6- Ati Buble Master 250 motorlar sadece mash istiyor kirik yok  400 TL

7- Grotech kalsiyum reaktor karbondioksit tupu selonoid valfi ve medyasi ile kullanima hazir 900 TL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Resullslmn
      Akvaryumuma büyük geldiği için satmayı düşünüyorum ürün 4-5 aydır bende 0 aldım ürünü(3sene garanti kutu vs... hepsi durmakta) ilgilenenler yazabilir
      Eheim stream on 2000+ dalga ayarlı
      200tl
      Sw2 ile takas olur üstü konuşulur

• Yazan: istinye
      Öncelik Sarıyer Merkez elden teslim ya da tüm illere  kargo ücreti karşılanırsa kargo ile gönderim yapılır.
      iletişim whatsapp 0555 2559113 çetin

• Yazan: barışaksu
      Mercan-balıkTamamı 1500 Tl isteyene resim atabilirim
    • Yazan: Engin Sarı
      Selamlar İlandakı canlılar akvaryumu bozacak olmam sebebi ile toplu olarak satılıktır.
      Trumpet Coral:6 ay önce akvaryuma eklendiģinde kötü durumdaydı.Fotodan anlaşılacağı gibi kendini epey topladı yaklaşık 30 kafa
      Bubble Tip anemone:Avuç içi büyüklüğünde, gayet sağlıklı (Fotoyu daha önce yüklü olmadığı için ekleyemedim dileyene wp den atabilirim)
      Uzun kollu toadstool leather: Frag taşı 4.5 cm, minik fraglardan değildir uzun süredir bende
      Üç canlı için fiyat 450 tl dir 
      Rezerve daha önceki iptaller yüzünden yoktur 
      Yer:Şişli Profilo Avm civarı elden veya görerek teslim
      İletişim:5544738141 whatsupp
      Sağlıklı hobiler 

• Yazan: tknahmet
      görseli olan fosforik anemon ve aquabee 4000 kafa motoru arıyorum yada en sessiz inden kafa motoru
      05425801822 den whatsapp  tan foto atabilirsiniz 
  • Yeni Oluştur...