Jump to content

ZyNL

Çok şükür kuruluma başladık

Önerilen İletiler

110'60'50 kurulumu gerçekleştirmeye basladik tasarim nasil olmuş arkadaşlar ps buble king cone 200 kafa motoru royal exclusiv red dragon 4.5  kum 22.5 kilo aragonit kum 35 kilo yerli kaya armaturum giesman matrix 8.39 du ama ben hibrite cevirdim tuzumuz reeflower coral salt olcak  biodigest ve bioptim bakteri kulturu var daha sayamadigim bi kac malz de vardi

IMG_20190306_173034.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpsena, 17 dakika önce yazdı:

Ekipmanlar bu kadar iyiyken acaba kayalar da imkan el verdiğince fiji kayaları ile desteklense miydi?

Valla usta imkan olsa alirdim da tank buyuk buna fiji almaya kalksam baya bi para vermem gerekirdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rubbertooth, 21 dakika önce yazdı:

Double cone 200 çok büyük gelecek..

Aynı ölçülerde 4 tang ve muhtelif bir sürü balık ile double cone 150 kullanıyorum fazlasıyla yetiyor..

Fazla büyük gelmez ilk etapda olabilirde ilerde tam yeter girecegim canlilara gore

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle yeni kurulum hayırlı ve uzun soluklu olsun.
Eğer ileride ps yi satarsanız ben alabilirim
Sülük gibi yapıştım hemen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafayentur, 8 dakika önce yazdı:

Öncelikle yeni kurulum hayırlı ve uzun soluklu olsun.
Eğer ileride ps yi satarsanız ben alabilirim emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Sülük gibi yapıştım hemen emoji23.pngemoji23.png

Tabiki olabilir bi bakalim o gunlerer ddahaa cookk varr :)sen izaman kadar bulursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tabiki olabilir bi bakalim o gunlerer ddahaa cookk varr :)sen izaman kadar bulursun

Zaten şu anda benimde acelem yok ama hazırda ben varım aklının bir köşesinde olsun diye yazdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Double cone 200 çok büyük gelecek..

Aynı ölçülerde 4 tang ve muhtelif bir sürü balık ile double cone 150 kullanıyorum fazlasıyla yetiyor..
Bende 130×73×50 tanka supermarin 300 rd3 speedy kullanıcam

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ayhanguven, 16 dakika önce yazdı:

Bende 130×73×50 tanka supermarin 300 rd3 speedy kullanıcamemoji2.png

İnan sanada fazla gelir derler kesin :) hayurli olsun usta kazasiz belasiz olur ins

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar kaliteli ekipman ile kurulum yapıyorsanız benim size tavsiyem tuz olarak Aquaforest Probiyotik Reef Salt kullanın hem diatomda hemde devamında başınız ağrımasın. Tuz en önemli temel sarf malzemesi. Burada yapacağınız hata size devamında daha fazla maddi zarar anlamına gelebilir. Yinede siz bilirsiniz tabi saygı duyarım. Benimki sadece bir dost tavsifesi.. Mutlaka Ro su olması gerektiğinide hatırlatmak isterim.

Hayırlı olsun. Keyfiniz daim olsun..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismetsami, 11 dakika önce yazdı:

Bu kadar kaliteli ekipman ile kurulum yapıyorsanız benim size tavsiyem tuz olarak Aquaforest Probiyotik Reef Salt kullanın hem diatomda hemde devamında başınız ağrımasın. Tuz en önemli temel sarf malzemesi. Burada yapacağınız hata size devamında daha fazla maddi zarar anlamına gelebilir. Yinede siz bilirsiniz tabi saygı duyarım. Benimki sadece bir dost tavsifesi.. Mutlaka Ro su olması gerektiğinide hatırlatmak isterim.

Hayırlı olsun. Keyfiniz daim olsun..

Tesekkur ederim usta ro su kullanacagim ama aquaforest probiyotik ilk kurulumda kimse onermedi  red sea dusunmustum ama maddi imkanim el vermedigi icin malesef alamadim reeflower coral salt kullanicam nasipse son ana kadar degismezsem eger :) onu cok ovduler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tesekkur ederim usta ro su kullanacagim ama aquaforest probiyotik ilk kurulumda kimse onermedi  red sea dusunmustum ama maddi imkanim el vermedigi icin malesef alamadim reeflower coral salt kullanicam nasipse son ana kadar degismezsem eger onu cok ovduler 

Tuz için paradan kaçma kardeşim. Sonra övgüler seni kurtarmaz Aquaforest Reef Salt kullan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZyNL, Bir saat önce yazdı:

İnan sanada fazla gelir derler kesin :) hayurli olsun usta kazasiz belasiz olur ins

Yazmiyim diyorumda

Hic hayatinizda acip ureticilerin yabanci kaynaklarda kullanicilarin sorduklari sorulara verdikleri cevaplari okudunuz mu ?

Royal Exclusive Klaus yazin googela azicik goz gezdirin, bunu ben soylemiyorum anlayacaksiniz.

Klaus kim mi? Royal exclusive firmasinin sahibi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yazmiyim diyorumda
Hic hayatinizda acip ureticilerin yabanci kaynaklarda kullanicilarin sorduklari sorulara verdikleri cevaplari okudunuz mu ?

Royal Exclusive Klaus yazin googela azicik goz gezdirin, bunu ben soylemiyorum anlayacaksiniz.

Klaus kim mi? Royal exclusive firmasinin sahibi
Büyük tank yapıcaz hayaliyle aldık şimdi ki aklım olsa ne param yeter nede almak gibi bir niyetim olurdu.döviz kurundaki ve akvaryum giderlerindeki yükselişler 130cm ilk tanka yönlendirdi.satsak alan olmuyor almak isteyenler Çin malı ps fiyatı veriyorlar.bir şekilde kullanıcaz artık yapacak birşey yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CiguBiguleh, 15 dakika önce yazdı:

Kardeşim adama bi hayırlı olsun dersin, güle güle kullan dersin ne la bu felaket tellalı gibi? Adam büyükten hoşlanıyordur sen küçükten olamaz mı? Bir de sona iki nokta koymuş kıyamet habercisi arkadaş.. Tövbe est.

Harika olmuş maşallah.. Artı olarak hibrite geçmek çok mantıklı olmuş..

Allah razi olsun ustam tesekkur ederim dusuncelerin icin daha acemiyiz yavas yavas dogrulari buluyiruz iste 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZyNL, Şimdi yazdı:

Allah razi olsun ustam tesekkur ederim dusuncelerin icin daha acemiyiz yavas yavas dogrulari buluyiruz iste 

Estağfurullah. Tuz konusunda ismetsami arkadaşa katılıyorum. Hala suyu, tuzu basmadıysanız geç değil. Bekletin, önümüzdeki ay basın, para olunca alın v.s. Reeflowers' ın dezavantajı açık olarak görünmese de kendini kanıtlamış markalarla kurmakta fayda var. Profesyonel bir sistem olduğu için öneriyorum. Yoksa bende aynı markayı kullanıyorum. 22kg almıştım zamanında bitene kadar da devam. Ancak bitince Allah bilir. O anki maddi duruma göre değiştirmek isterim tabi. Katkılarınızı en azından bu markada yapmaya çalışın. Ben de o şekilde telafı etmeye çalışıyorum artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CiguBiguleh, 15 dakika önce yazdı:

Estağfurullah. Tuz konusunda ismetsami arkadaşa katılıyorum. Hala suyu, tuzu basmadıysanız geç değil. Bekletin, önümüzdeki ay basın, para olunca alın v.s. Reeflowers' ın dezavantajı açık olarak görünmese de kendini kanıtlamış markalarla kurmakta fayda var. Profesyonel bir sistem olduğu için öneriyorum. Yoksa bende aynı markayı kullanıyorum. 22kg almıştım zamanında bitene kadar da devam. Ancak bitince Allah bilir. O anki maddi duruma göre değiştirmek isterim tabi. Katkılarınızı en azından bu markada yapmaya çalışın. Ben de o şekilde telafı etmeye çalışıyorum artık.

Bakalim nasip iste de olmadi reef cristals alcam olmadi hic olmazsa oda cok kaliteli ulasilabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rubbertooth, 7 dakika önce yazdı:

Seviye yerlerde.. Basarilar dilerim.

Lan keko adam gibi yorum atmışsın gibi burada seviyeden bahsetme akıllı ol, adam ol. Oradan yorum atmaya benzemez bu işler. Sen kendi bildiğini kendine sakla, mümkünse bu başlığa da uğrama.. Bu tankı kuran adamın senin yardımına ihtiyacı yok emin ol.  Seviye konusunda bir problemin varsa sen bana bir özelden yaz hele öyle konuşalım seviye işini.. Bu hobide insanlar birbirine yardım etmeye çalışırken senin burda salak saçma yorumlarına yer vereceğimizi sanıyorsan çok yanılıyorsun.. PS konusunda da bir eleştirin varsa onu adam gibi yazmayı öğrenip gelip buraya öyle yazacaksın..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CiguBiguleh, 1 dakika önce yazdı:

Lan keko adam gibi yorum atmışsın gibi burada seviyeden bahsetme akıllı ol, adam ol. Oradan yorum atmaya benzemez bu işler. Sen kendi bildiğini kendine sakla, mümkünse bu başlığa da uğrama.. Bu tankı kuran adamın senin yardımına ihtiyacı yok emin ol.  Seviye konusunda bir problemin varsa sen bana bir özelden yaz hele öyle konuşalım seviye işini.. Bu hobide insanlar birbirine yardım etmeye çalışırken senin burda salak saçma yorumlarına yer vereceğimizi sanıyorsan çok yanılıyorsun.. PS konusunda da bir eleştirin varsa onu adam gibi yazmayı öğrenip gelip buraya öyle yazacaksın..

Birak usta cvp verdik bosver adam olan okudukdan sonra cvp vermez yazmaz etmez her insan bir değil yapacak bise yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZyNL, 2 dakika önce yazdı:

Birak usta cvp verdik bosver adam olan okudukdan sonra cvp vermez yazmaz etmez her insan bir değil yapacak bise yok 

Abi adam der ki, şu konuda fazla gelebilir, şu model uygun olur, şöyle bir dezavantajı olur veya ciddi bilimsel açıklama yapar eyvallah. Google' a ahmet mehmet yaz bak ne çıkıyor diyor.. Neyin kafası bu ya? Hadi onu da geçtik. Diyelim ki bu yaptığı da yardım olsun eyvallah. Yine de adam gibi girişini yapacak. Çocuk olmasaydı bunu yapardı ama malum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş