Jump to content

ayrancı

Satılık Zeo

Önerilen İletiler

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ayrancı
      Tank sıkışık olduğundan tahmini olarak (kırmaya kıyamadım)30cm yüksekliğindeki mavi mashrum ve 2 çeşit zeo kaplı kaya satılık ,whatsap :05466251943 hobiciye girsin diye fiyatı sizlere bırakıyorum(lütfen uygun fiyat verilsin)

Yıllardır baktığım bubble coral enerji kesintisinden öldü,renk farketmiyor uygun olsun yeter,  www.studyofa.com

Tel ve whatsapp :05466251943
      https://www.facebook.com/100011233276566/videos/737832096601226/ .Arkadaşlar öncelikle işlerin yoğunluğu nedeniyle 1.tankı komple satmayı düşünüyorum ,içinde yumurta döken palyaço çift ve bir tane erkek palyaço balığı + biri 12,diğeri 15 cm civarı blue tang + özel led aydınlatma +Almanyadan gelen askı ps +dalga motoru ve kafa motoru+tepe flitre +üzerlerinde mercan fragları olan kayalar+mercanlar.komple (balon anemon ve Hummer hariç) komple 2400 diyorum ,tekliflere açığım . telefon 05356201943
    • Yazan: sello
      Tankı kapattım  için ps 350 ve dalga moturu 500 satıyorum buble magus c7 tunze 6206

• Yazan: sello
      Akvaryum kapattığım içim AquaReef pro2   Tunze 6206 dalga moturu vorteck mp10  satılık 05439332085 detaylı resim atarım
  • Yeni Oluştur...