Jump to content

Es/reef

Arıyorum .... Vortech mp10 es - qd

Önerilen İletiler

Vortech mp10 temiz arıyorum öncelik siyah yeni kasa / quied drive , veya temİz es serisi Beyaz kasalı 
https://www.facebook.com/groups/bilalacar/permalink/2259271757656313/?sale_post_id=2259271757656313

Bugün farklı bir arkadaş daha paylaşmış tı 2 aylık bir ürün 350 tl diyordu face te bir bakarsınız.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Es/reef
      Ecotech Xr15 g4 pro cihazım için RMS kit arıyorum 
      sıfır veya 2.el ...

Ecptech ışık sistemi için olan RMS KİT .
      eksik  ve deformasyon yoktur. Tüm aparatları tam .Kutusu ve kurulum kâğıdı mevcut 
      500 tl .

Vortech mp10 temiz sorunsuz arıyorum . Öncelinin yeni seri siyah kumandalı WiFi modelli QUİET DRİVE MODELİ .....
      Temiz sorunsuz Vortech mp10 arıyorum . tercihen siyah kumandalı quiet drive WiFi  modeli 
    • Yazan: aterkut
      PolypLab Reef-Roids Professional Mercan yemi

bu ürünü getirtebilmek için çok uğraşmıştım, Türkiye'ye göndermek istemediler, Amerikadan başka ürünlerin yanına sıkıştırp gönderiyim diye Amerika adresine gönderdim ama kimyasal ürün statüsüne soktular rica minnet gece yarıları posta işlem merkezindeki kişilerle telefonda konuşa konuşa zor elde etmiştim

Goniapora, Zoa, Mushroom gibi filtrasyon beslenen mercanlarınız için gerçekten kaçırmamanız gereken bir ürün
      her 100 litre için 1/4 (çeyrek) çay kaşığı kadar ürünü tanktan aldığınız su ile güzelce çalkalıyosunuz, daha sonra tanka ilave ediyosunuz
      tankımdaki mercanları kaybetmeden önce sadece toplamda 1 çay kaşığı kullandım yani neredeyse full dolu (120gram)
      fiyat 400.TL (lütfen indirim istemeyin böyle bi ürünü gerçekten Türkiye'de bulamazsınız
      Eskişehir'deyim 533.222.1905 Atilla

• Yeni Oluştur...