Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

YasinM

Bakmadan Geçme Full Set Powerled (Hediyeli)

Önerilen İletiler

Arkadaşlar büyük bir hevesle aldım ancak yapamayacağıma kanaat getirerek bana geliş fiyatına satıyorum. Fiyatta o olur mu bu olur mu demeyin lütfen zaten dolu dolu bir set fazlası var eksiği yok.

100 Adet 1 Wattlık pcb li Royal Blue

50 Adet 1 Wattlık 10.000K Cold White

10 Adet 1 Wattlık Full Spectrum

6*10 Adet Power led pcb sürüc

4 Adet 12 V 10 Watlık Driver Sürücü

Hediye olarak Termal Macunda koyarım :)

Her ile Alıcı Ödemeli Ptt Kargo ile gönderim yapabilirim. Toplam Fiyat 250 Liradır. İsteyene seti 2 yede bölebilirim.

Ö.M yolu ile ulaşmanızı rica ederim.

oQNKN5.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: YasinM
      Merhaba arkadaşlar yeni kurmuş olduğum tankıma refigium bitkisi aramaktayım. Önceliğim hediye verebilecek olan arkadaşlardan yana ücretli verilecek se de lütfen fiyatı şişirilmemiş olsun. 
    • Yazan: fumeoe
      Bubble king mini 160 protein skimmer problemsiz. Strafor koli içerisinde tüm Türkiye’ye kargo yapabilirim. Yer Amasya Merzifon 
      Temiz olan led armatür Aquareef pro 3 aydınlatma veya ecotech Radion gen 3 pro ve üst modelleri ile takas olabilir.
      2250 tl. 

Arkadaşlar merhaba uzun bir aradan sonra tekrar deniz akvaryumu kurmaya karar verdim fakat pico bir tank olacak 20*20*20 ölçülerinde sadece 8 litre civarında. Protein skimmer olmayacak ama haftalık düzenli %10 kadar su değişimi olacak. Akvaryumum için bazı malzemeler aramaktayım uygun fiyatlı bulamadım. Eğer sizlerin elinizde mevcutsa fiyatta yardımcı olabilecek olan arkadaşlardan tedarik etmek isterim. Bu malzemeler;
      Bir adet tuz ölçer atc olmasına gerek yok işimi görse yeter
      Bir adet şelale filtre 
      20 cmlik tanka göre aydınlatma ( bulamadığım ürünlerden bir tanesi)
      Yardımcı olabilecek olan arkadaşlar Ö:M yolu ile ulaşabilirler.
      Şimdiden teşekkür ederim.
      Arkadaşlar merhaba uzun bir aradan sonra tekrar deniz akvaryumu kurmaya karar verdim fakat pico bir tank olacak 20*20*20 ölçülerinde sadece 8 litre civarında. Protein skimmer olmayacak ama haftalık düzenli %10 kadar su değişimi olacak. Akvaryumum için bazı malzemeler aramaktayım uygun fiyatlı bulamadım. Eğer sizlerin elinizde mevcutsa fiyatta yardımcı olabilecek olan arkadaşlardan tedarik etmek isterim. Bu malzemeler;
      Bir adet tuz ölçer atc olmasına gerek yok işimi görse yeter
      Bir adet şelale filtre 
      20 cmlik tanka göre aydınlatma ( bulamadığım ürünlerden bir tanesi)
      Yardımcı olabilecek olan arkadaşlar Ö:M yolu ile ulaşabilirler.
      Şimdiden teşekkür ederim.
      Merhaba arkadaşlar uzun bir aranın sonunda Akvaryum hobisine veda etmeye karar verdim. Daha doğrusu sağlığım el vermiyor bu nedenle ileride belki tekrar yaparım diye elimdeki canlıları en uygun fiyata toplu şekilde vermek istiyorum. Canlılarım Amasya Merkez evden teslim olacak yakın illerden gelecek olan arkadaşlara ufak tefek hediyelerimde olur. Canlılar satıldıktan sonra ekipman satışına geçeceğim.
      1 Adet L boy Fire Karides 
      2 Adet S boy çift palyanço
      1 Adet leopar goby mi blenny mi emin değilim
      2 Adet conch
      1 Adet flower anemon
      2 kafa mushrom
      4 kafadan fazla polip
      1 Frag Star polip
      15 Kafadan fazla zoalar
      Her şey dahil  listelediğim canlıları 425 liraya bırakıyorum
      Hiç bir sorunları yok isteyene yem paketide hediyem olur. Aramadan önce kim olduğunuzu belirten bir kısa mesaj atarsanız dönüş sağlarım. 545 427 2049 numaram.
  • Yeni Oluştur...