Jump to content

BarışSavaş

Satılık Rw4, Magfloat silecek, Aquareef x60

Önerilen İletiler

Satılık Rw4: Yurtdışından almıştım. Nadir de olsa çalışırken bazen w2 modundan  w1 modu na ve birinci hız kademesine geçiyor. Bu şekilde bir arızası olduğundan fiyatı 130 TL. 

Magfloat cam sileceği: Jiletsiz olup büyükluğü Large dır. Fiyatı 80 TL.

Aquareef x60 (Yeni seri): Aquareef pro nano aldığım için satıyorum. Yeni seridir, çalışmasında ledler de hiçbir problem bulunmamaktadır. Bende ikinci el aldım, aldığım arkadaş ta az kullanmış.Ayaklıdır. 1000 TL.

WhatsApp tan fotoğraf gönderebilirim. 

Teşekkürler.

Telefon: 0543 313 32 94

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BarışSavaş, 9 saat önce yazdı:

Satılık Rw4: Yurtdışından almıştım. Nadir de olsa çalışırken bazen w2 modundan  w1 modu na ve birinci hız kademesine geçiyor. Bu şekilde bir arızası olduğundan fiyatı 130 TL. 

Magfloat cam sileceği: Jiletsiz olup büyükluğü Large dır. Fiyatı 80 TL.

Aquareef x60 (Yeni seri): Aquareef pro nano aldığım için satıyorum. Yeni seridir, çalışmasında ledler de hiçbir problem bulunmamaktadır. Bende ikinci el aldım, aldığım arkadaş ta az kullanmış.Ayaklıdır. 1000 TL.

WhatsApp tan fotoğraf gönderebilirim. 

Teşekkürler.

Telefon: 0543 313 32 94

Barış bey merhaba Rw4 ü isterseniz parça olarak satın 130 liradan biraz daha fazla edecektir. Parçasını bulmak zor çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YasinM, Bir saat önce yazdı:

Barış bey merhaba Rw4 ü isterseniz parça olarak satın 130 liradan biraz daha fazla edecektir. Parçasını bulmak zor çünkü

Teşekkürler hocam, önemli değil. Bir arkadaşım dan Vortech aldım, rw4 boşa çıktı.  İhtiyacı olan bir arkadaşa yarar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickisterim, 50 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Aquareef x60 ı ben sattım Barış kardeşime sadece birkaç gün kullandım anemon akvaryumunda sonra o akvaryumu kapatmak zorunda kaldım ve sattım tertemiz cihazdır bilgi paylaşmak istedim.

Eyvallah Mustafa hocam, çok teşekkürler. Sağlıcakla kal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş