Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

Neşet

Ati 250 Power cone

Önerilen İletiler

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Benzer konular

• Son yazan: akvaryumtutkusu
      Hobicilere merhaba,
      Kısmetse birkaç haftaya İstanbul Büyükçekmece'ye taşınacağımdan bu süre zarfında (covit 19 pandemisi nedeni ile taşınmanın gecikmesi) tekrar üreyen mercanların bir kısmını satılığa çıkarıyorum. Mercanlar eski ve oturmuştur en yenisi 3-5 senelik renkli  canlılardır. Rezerve yapmıyorum. Antalyada’yım. Tabii evden görerek alınması tercihimdir. Otobüs  kargo ise ancak bazı mercanlarda toplu alım da (otobüs -strafor kutu alıcıya aittir) geçerlidir. Fiyatları mümkün olduğunca uygun tuttum.
      Bu arada, Büyükçekmeceli hobicilerle tanışmak isterim.
      İletişim Özel mesaj (ÖM) 
      Alanlara hayırlı olsun.
      No 1 15x15 cm SPS Neon Green Birdnest Coral  ana koloniden biri  fotoda gözüken ( 275 tl)
      No 2 15x15 cm LPS Neon Cand Cane (birkaç dalda sayamadığım sayıda kafası mevcut  fotoda gözüken 40-50+ kafa gibi) (295 tl)
      No 3a- LPS Hummer Coral  frag yapılacak (yeşil gövde mor uçlu kafası 85 tl toplamda  340 tl  (1 dal 4 kafa)
      No 3b- LPS Yellow Hummer Coral frag yapılacak  (pembe  gövde sarı  uçlu kafası 110 toplam 440 tl ) (1 dal 4 kafa)
      No 4- SPS Stylophora Milka , frag yapılacak  bir kaç dal (150 tl)
      No 5-  10X10 cm SPS Capricornish Red Montipora Plate  frag yapılacak(100 tl)
      No 6-  10X10cm SPS Capricornish green  Montipora Plate  frag yapılacak(100 tl)
      Hediye olarakta, ble mushroom ve ıceblue zoantidler olacak.

• Son yazan: Strangerxxx
      Selamlar yer açma amaçlı toplu olarak satılıktır.Frag şeklinde değil geneli büyük canlıdır.zoaların En küçüğü 30 kafa en büyüğü 60 70 kafa civarıdır.Zoaların 1 tanesi benim tankımda tam açmıyor zaten hediye olarak hesapladım.Açmayan Zoa yı 150 TL ye almıştım.zoaların üzerinde 3 4 adet tüp kurdu vardır.
      6 cins Zoa Ve yumruk büyüklüğünde hairy mushroom Toplamı 450 TL dir.takas değerlendirilebilir.resim yükleyemedim whatsup tan atarım.
      0530 6046456

• Son yazan: se7en
      3 adet ricordia yuma (ortası yeşil çeperi mor) tanesi 100 tl
      fotosentetik gorgania isteyene kol şeklinde verilecektir 100 tl kol fiyatı
      japanese long polyp toadstool coral 200 tl
       glow polyp kısa polyp 10 kafa şeklinde 150 tl
      glowpolyp uzun 20 kafa  frag taşında 350 tl 
      florasan star polyp frag olarak 50 tl
      pumping xeina kayası( 20 kafa üstü ) ile 175 tl
      tel 0505 233 66 88 şehir dışı gönderim yapamıyorum.antalya'da  mark antalyanın ordayım iş yerinden teslim edeceğim canlıları ,özel den iletişime geçebilirsiniz,sağlıklı hobiler...

• Son yazan: MUTLU
      pro4 plus a geceçeğim için satılıktır hiçbir kusuru yoktur sıfırdan farksızdır. garantili üründür. 6 - 7ay falan kullanıldı alan arkadaşa güzelce paketlerim
      130 cm akvaryumlar için uygundur  gölge yer bırakmaz birçok akvaryumcunun şov tanklarında kullandıgı aydınlatmadır
      pro4 plus ile takas olur üstünü neyse veririrm
      fiyat: 3650 tl

• Son yazan: MUTLU
      Yedek oladak alinmisti ama kullanilmadi 900TL

• Yeni Oluştur...