Jump to content

tang2011

Aqua Reef Pro 4

Önerilen İletiler

Aqua Reef  Pro 4  Plus almayı düşünüyorum, dolardaki artışa bağlı olarak fiyatı ciddi arttı. Bu yüzden yanlış bir ışıklandırma seçmemek için bilgisi olanlardan yardım istiyorum.

Sorular: 

-Daha önceki modelleri (İlk modellerini) kullandım, ışık gücü açısından sıkıntı yoktu ama ayarlanan saat her gün 10dk. civarında kayıyordu, ayda bir çok ileri gittiği için ayarlamak zorunda kalıyordum. Üreticisi kullandıkları zamanlayıcı için  fiyat eder oranı nedeniyle daha kalitesiz kullandıklarını söylemişti. Aynı sorun yeni modellerde devam ediyor mu?

-Yazılımında sıkıntı olduğu web'de yaygın olarak konuşuluyor. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cantekin.aquareef&hl=tr .   https://apps.apple.com/tr/app/aquareef-pro/id1460585863?l=tr  Deneyiminiz nedir?

-Cihazla ilgili sıkıntı yaşandığında karşınızda birini bulabiliyor musunuz?

-Fiyat eder oranı sizce nasıl?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cihaz ile ilgili en ufak bir sıkıntıda gecenin bir yarısı bile size destek veriyorlar. 

Teknik destek anlamında mükemmel bir firma.

Örneğin ben Pro 4 ü kurcalarken ayarlarını alt üst ettim başka telefondan bağlanırken cihazı kitledim. 

Ürünü cumartesi gönderdim pazartesi tekrar kargolayıp bana geri gönderdiler.

Teknik destek ve muhatap bulmada malının arkasında Türkiye de böyle firmaların olduğunu bilmek çok güzel bir duygu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten bende merak ediyorum. Önceki serilerde birkaç problem olmuştu acaba giderildi mi ? Ürünü kullanan kişiler tanklarının fotoğraflarını atabilir mi ? Tecrübelerini yazabilir mi ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence en buyuk problem wifi kapanmaması.Benm tanka 3 adet lazım,birbirlerine kablo ile baglanamıyorlar yada kendi hafızaları vs yok yani bikere ayarlıyım wifi kapatayım da yok.Odamada ne oldgnu bilmedigm,kapatamadıgım 3 tane wifi dalgası yayan bi cihazla yıllarca yasamak istemiyorum.Kaldıki bu mesajı okuduktan sonra dahada isgillendim zamanlayıcısını ucuz takan uretici wifi vericisini nasıl takar.

https://www.google.com/search?rlz=1C1SQJL_trTR909TR909&ei=ENpbX-2JCKfO1fAPgv6doA0&q=wifi+dalgaları+zararları&oq=wifi+dalgaları+zararları&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzIFCAAQzQIyBQgAEM0CMgUIABDNAjIFCAAQzQI6AggAOgYIABAWEB46BAgAEA1QjgFY8g1gxw9oAHAAeAGAAbIBiAGjC5IBBDAuMTCYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6wAEB&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwjt0YLh9OHrAhUnZxUIHQJ_B9QQ4dUDCA0&uact=5

🙄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öğrenciyim yazın 1.5 ay çalışıp gözüm kapalı şekilde aldım. Pişman değilim canlıların kayan renkleri kendine geldi. t5'ten sonra ciddi verim aldım. Alıştırma modunun atlanmaması gerek başta. Gözünüz kapalı alabilirsiniz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aldım ürünü 2 3 gündür kullanıyorum hoşuma gitti renk dengeleri iyi görüntü güzel. Yosun problemi yok. Mercanların gelişimine birşey söylemem için çok erken

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güncelleme:

AquaReef Pro4 plus kullanmaya başladım: oldukça şık bir cihaz, dışta kullanılan malzeme çok kaliteli olamasa da  fiyat eder oranına göre tatminkar düzeylerde. Kontrolü android üzerinden yaptım, ilk başta sorun yaşasam da kısa bir telefon konuşması sonrasında programın mantığını anlayınca kolay. Cihazın programı hakkında daha kısa bir metin  veya renkli bir kılavuz kitapçık yararlı olabilir. Işık şiddeti güzel, hazır programlar da kabul edilebilir düzeyde . Kullanıcı sayısı artarsa  özelleşmiş programları da akvaristler paylaşır  diye düşünüyorum. Mercanların yanıtı iyi  ve renklenmesi bir hafta da değişti.   Tek sıkıntı, yazılımda  ay ışığını ayarlamak sadece 00:00'dan itibaren başlatabildim.  Alınır mı? Bence evet. Eşdeğer watt ayarında cihazlar iki katı fiyatta....Uzun dönem kulanım sonuçlarını da ayrıca paylaşırım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Pro 4+ kullanıyorum. Bi kere ayarlarını bozdum Burak’ı aradım. Araç kullanmasına rağmen direksyonda tarif etti bana hallettik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güncelleme:
AquaReef Pro4 plus kullanmaya başladım: oldukça şık bir cihaz, dışta kullanılan malzeme çok kaliteli olamasa da  fiyat eder oranına göre tatminkar düzeylerde. Kontrolü android üzerinden yaptım, ilk başta sorun yaşasam da kısa bir telefon konuşması sonrasında programın mantığını anlayınca kolay. Cihazın programı hakkında daha kısa bir metin  veya renkli bir kılavuz kitapçık yararlı olabilir. Işık şiddeti güzel, hazır programlar da kabul edilebilir düzeyde . Kullanıcı sayısı artarsa  özelleşmiş programları da akvaristler paylaşır  diye düşünüyorum. Mercanların yanıtı iyi  ve renklenmesi bir hafta da değişti.   Tek sıkıntı, yazılımda  ay ışığını ayarlamak sadece 00:00'dan itibaren başlatabildim.  Alınır mı? Bence evet. Eşdeğer watt ayarında cihazlar iki katı fiyatta....Uzun dönem kulanım sonuçlarını da ayrıca paylaşırım. 

O ay ışığı ne işe yarıyor. By default bıraktım o şekilde ben

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Burdan paylaşa

Xhavien, 8 saat önce yazdı:

Bende Pro 4+ kullanıyorum. Bi kere ayarlarını bozdum Burak’ı aradım. Araç kullanmasına rağmen direksyonda tarif etti bana hallettik.

O ay ışığı ne işe yarıyor. By default bıraktım o şekilde ben

Burdan paylaşabilirmisiniz ayarlarınızı bize de çok yardımcı olur. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş