Jump to content

Mert Eker

Eş Bicolor ve Clarki

Önerilen İletiler

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Benzer konular

• Son yazan: 06_serkan
      Elimde Fazlalık oluşturan 3 Aylık Temiz Sump motoru Sobo Wp-5500 Alıcısına Hayırlı Olsun....
      Fiyat : 210 TL.
      Alıcı Sorumluluğunda Kargoya Verilir .....

• Son yazan: Gorkem06A
      Cihazı 5 ay kullandım. Garantili temiz cihaz 19 ay daha garantisi var . Teleskopik ayakları ile birlikte 4.100TL.

• Son yazan: cagdason
      Merhaba Arkadaşlar, Uzun süredir hobi ile uğraşıyorum İki tanka çıktığımdan beri paylaşımlarım ve hobiye ilgim biraz azaldı. Bu yüzden büyük tanklarımdan birini bu yaz bozacağım ve bir büyük bir Nano tank a geçeceğim. Birçok malzeme yanı sıra Yener Yılmaz yapımı tank (140x80x55), sump, aydınlatma (8x80w Gissaman matrixII ve 10x80w Ekstrem kasa) hepsi satılık olacak. Canlıları pek satmayacağım sadece çok fazla kaya var çok para verip almıştım zamanında ama süre içerisinde gerek koraline algae olsun gerek bubble algae olsun bazı istenmeyen şeyler var üzerlerinde uğraşmak isteyenlere küçük mercan fragları karşılığında ya da nano için gerekli bazı malzemeler karşılığında verebilirim (fiyat bilemiyorum ama hepsini 5tl/kg'a verebilirim 100kg rahat vardır) Kayalar temizlenmeden akvaryuma girmeyecek durumda.   Satıştaki malzemeler için de takas olabilir ikinci büyük tank ya da nano için yine malzeme ya da canlı takası olur. Yer Ankara aletlerde hemen gidebilecek gisseman aydınlatma var 8x80w, Sigma profil var Sump var yedekde boş duran vb. Özelden yazarsanız kısa zamanda dönmeye çalışırım.   Genelde fiyat olmayan ilanlara ben de çok kızıyorum ama piyasadan baya uzağım aletleri sıfır fiyatının yarısına yada piyasada muadili varsa onun %5 -%10 altına verebilirim. Çoğu aleti ikinci tankta yedek olarak tutabilirim o yüzden lütfen çok düşük fiyatlar önermeyin. İşiniz görülsün ihtiyacınız varsa gelin bedava da vereyim ama ben de yeni tank kuracağım o yüzden en mantıklısı makul takaslar.  Sigma Profil taban ölçüsü 140x80 Sump boş duruyor hemen gidebilir (250 TL) Tank 140x80x55 + sump + stand (Yener Yılmaz yapımı en son gidecek malzeme şu an fiyat bilemiyorum sıfırının %40 ına verebilirim) Gissaman Matrix II 8x80w (2500 TL) hemen gidebilir BK mini200 (3000 TL) kalsada olur Jabo 4xDozaj pompası (450 TL)   Resim isteyene hemen yollamaya çalışırım.  Herkese iyi hobiler.
    • Son yazan: akvaryum gs
      Orijinal urun, konsantre su duzenleyicisi. 
      %100 bitkisel su duzenleyicisi.
      Microbe-Lift Parazoryne,% 100 doğal bir bitkisel ve bitkisel su duzenleyicisi konsantresidir ve beyaz benek, balik pulu, F Trichina, Londinium ve Chilodonella gibi hastalıklar için bir çozumdur. Amazon.com kullanici yorumlarini okuyabilirsiniz.

• Son yazan: akvaryum gs
      Açık yapı ve geniş yüzey alanı geçirgenliği ve verimini artırır.
      Geleneksel ortama kıyasla üstün verimlilik, özellikle aynı derecede denitrifikasyon elde etmek için daha az doz gereklidir
      YoğunLUGUN olduğu yerlerde nitrat sistemlerini hızla azaltmak için kullanılabilir.
      Akvaryumdaki nitrat konsantrasyonunu azaltmak amacıyla yapılan su değişikliklerini yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. 

• Yeni Oluştur...