Jump to content
       

Argun71

Forum Üyesi
 • İçerik sayısı

  46
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Madalya

  3
 • Geri Bildirim

  0%

Argun71 kullanıcısının son zaferi 15 Temmuz

Argun71 en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Argun71 Hakkında

 • Derece
  Palyaçobalığı

Profil Bilgileri

 • Nereden
  İstanbul
 • İsim
  Argun

Güncel Profil Ziyaretleri

846 profil görüntüleme
 1. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  tankda iki tane conc salyangoz vardı dün bir tane ufaklık gördüm kaya üzerinde dolaşıyor,
 2. Argun71

  Marmaris te kıyıda Volitan Aslan Balığı

  bizim akdeniz egede mercan üretimi olurmu acaba merak ediyorum sonuçta balık çitliklerinden daha değerli ve temiz bir iş..
 3. Büyük tankın son zamanlarında kullanmıştım çok kullanılmadı zaten temiz duruyor kutusunda, Mart 2018 faturası bile duruyor.sump dışı kullanılan debi ayarlı motoru olan medya reaktörü.. Fiyat:300.-TL son rakamdır..
 4. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  Bir süredir kenarda duran motorlu yavruluğu refugium olarak monte ettim yaklaşık 1.5 litre alıyor spagetti alg ve dibine seachem matrix ve benim sumpta torba içinde olan bioballları ekledim ışık olarak nano nun eski ledini kullandım 4wat civarı beyaz, kırmızı mavi şerit led bekliyordum bir türlü gelmedi.. sumpta medya torbaları zamanla artık topluyor refugium dan sonra purigen ve phosguard çıkardım sadece chemi pure ve spirox kaldı üzerinede filtre serdim filtre en fazla 15 günde bir değişiyor..
 5. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  Jebao sw-2 geldi en düşük ayarda w1 modunda kullanıyorum canlılar ahenkle sallanıyor iyi oldu bu ürün minnacık birşey zaten mercanlarında tozunu aldı ses yok gibi birşey tankda torch,candy,blasto,starpolip,zoa,hairy mushroom ,xenia var soğutma için 8 cm lik adaptörlü fan taktım etkili oluyor iki hızı var termostat yok henüz.. turbo snail müthiş sump duvarını kayaları cillop gibi yapıyor beslensin diye camları bile silmemeye başladım conclarda onla yarışıyor rahat duramadık aslında fridmani istiyordum bulamadık purple dotyback attık rengine tav oldum bende kayaların altı boş kumu kayalardan sonra sermiştim istediği yere saklanıyor dolaşıyor sorun yok bendeki palyoca eski balık ikisininde yeri var ama goby filan olsa dotyback rahat bırakmaz onu..
 6. Argun71

  Amerikadan Cool esnaf :)

  Worldwide Corals Store Tour https://www.youtube.com/watch?v=HcEF7dZeeBU internet satış yeri, https://worldwidecorals.com/
 7. Argun71

  HKESRESİF 70*50*45 Nano resifle aranızdayım..

  hayırlı olsun güzel nano, ekipmanları ve kullanılan bakteri kültürü,filtre malzemesi varmı onlarıda belirtin isterseniz birde ışıkda bir değişiklikmi oldu fotolarda farklı gözüküyor..
 8. Argun71

  MDRC Frag Swap 2018

  satıcıda hobicide imrenilecek cinsten..
 9. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  ne yazıkki çinli satıcı ben wifi li 19w modelini istememe rağmen düşük modelini gönderdi sonrada yanlışlık olmuş filan dedi gündüz ve gece modu var sadece manual üzerinden açıp kapıyorum para iadesi istedi kabul etmedim jebao sw-2 gönder dedim yoksa dispute açarım dedim kabul etti ışık gücü bana yeterli gözüktü beyazı kırıyor mercanlar memnun fakat wifi modelinde mavilerde mercek filan vardı neyse..fiyatada 20 dolar civarı zam yapmış.. buarada conclar çalışmaya başladı ,
 10. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  baya güç vererek çevirmeye çalışdım sonra elimde kalacak diye üstelemedim teşekkür..
 11. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  hava taşlı skimmer ve 16wat led aydınlatma geldi güzel köpük yapıyor fakat ileride havataşını nasıl değiştirecem çözemedim altını zorladım dönmüyor içide dar baya ilginç zetlight za1201 led aydınlatma beyaz 21 adet 12000k,mavi 7 adet,kırmızı 4 adet,yeşil 4 adet toplam 16watt
 12. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  Diatom 7. günden itibaren oluşmaya başladı şuanda 16 günlük nano ortadaki kayayı yine elimdeki Caribsea kayalardan biri ile değiştirdim ilk defa ithal kaya kullandım ve beğendim nano nun orginal ışığı beyaz led onu değiştiriyorum ve hava taşlı ps olacak bakalım..
 13. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  selam bu 3 yıllık balığım eşide vardı yumurtlama döneminde öldü ne yazıkki bu erkek olandı..
 14. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  Bakteri girişi devam ediyor,
 15. Argun71

  14 litre masaüstü takılmacalar

  Aynen Aliexpress de gezerken görmüştüm yolda geliyor ps, macro alg için motorlu bir refugium alanıda var tam uyuyor filtrenin bir kısmını kestim fazla gelmiş suyun diğer tarafa geçmesini önlüyordu şimdi iyi oldu..
×