Jump to content
       

Giray GÜN

Forum Üyesi
 • İçerik sayısı

  840
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Madalya

  13
 • Geri Bildirim

  0%

Giray GÜN kullanıcısının son zaferi 22 Mayıs 2016

Giray GÜN en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçiler

Giray GÜN Hakkında

 • Derece
  Deniz Atı
 • Doğum Günü 07-08-1974

İletişim

 • Website
  http://www.ekstremakvaryum.com

Profil Bilgileri

 • Nereden
  Ankara
 • İsim
  Giray GÜN

Güncel Profil Ziyaretleri

4.960 profil görüntüleme
 1. Giray GÜN

  Makro Alg

  Elimizde mevcut dükkana uğrarsan verebilirim.
 2. Giray GÜN

  ODTÜ Biyolojik Bilimler Bölümü 2016

  Çağdaş abi öncelikle hayrırlı olsun. Sumpında sıkıntı yok tek sıkıntı kafa motorunun olduğu bölmede ki aşırtmada o aşırtma tam tersi olmalıydı fakat bu hali ilede kullanabilirsin. Daha önce böyle kullanılırken su tamamlama olduğundan herhangi bir sıkıntı yaşanmıyordu kabarcık falan olmuyordu bilgin olsun.
 3. Giray GÜN

  Yandan sumplı sistem mi yoksa alttan supmlı sistem mi

  Alttan sump sistemli akvaryum daha sağlıklı ve daha güzel olur.
 4. Giray GÜN

  Davut Şems in dönüşü

  Hayırlı olsun.
 5. Giray GÜN

  Bir Newa more günlüğü de benden 'sorulacak çoook soru var çok '

  Elyaf tıkanma yapmaması gerek fakat kurulum esnasında suda kumdan dolayı tortu toplamış ise tıkanıklık yapabilir. yedek parça olarak o elyaf karbon ne yazık ki yok fakat yerine normal elyaf kullanabilirsiniz bunun dışında çok az karbon da elyafın arasına koyarsanız aynı işi görecektir. Bir çok arkadaşımız bu şekilde kullanıyor. Biz kendi more 30 akvaryumumuzda mavi süngeri kullanmıyoruz. Gayet güzel duruyor akvaryumunuz fakat kişisel tavsiyem en az 2 saat önceden mavi lambalarınız yansın mavilerin yanma süresini uzatın derim. Skimmer her akvaryum için aynıdır ilk kurulum yapıldıktan sonra sürekli çalıştırılmalıdır. bu akvaryumda en çok dikkat etmeniz gereken konu su değişimi onuda düzenli yaparsanız güzel bir tank elde edersiniz.
 6. Giray GÜN

  Fişi Çekince Akvaryumdan Sumpa Su Boşalmasını Nasıl Engelliyorsunuz???

  Doğru çözüm fakat yinede ne olur ne olmaz diye zaman geciktirici kullanmakta fayda var.
 7. Giray GÜN

  Giesemann - PULZAR LED - 18 W 470 mm

  Ürünün bluetooth aparatı ayrı satılıyor şayet bluetooth aparatsız alınırsa sadece aç kapa şeklinde çalışıyor cihaz.
 8. Giray GÜN

  Giesemann - PULZAR LED - 18 W 470 mm

  Faruk bey, Mercan bakacaksanız tavsiyem 2 adet kullanmanız olur.
 9. Giray GÜN

  Double Cone 180 ses sorunu

  Arkadaşlar cihaz sıfır cihazdır dün Burak bey ile telefonda görüştüm sump ta su seviyesi henüz su tamamlama olmadığı için değişkenlik gösteriyormuş, gerekli açıklamaları bende yaptım elektrik akımlarından kaynaklı olabileceğini ve Kadir bey in dediği gibi regülatör tavsiyesini bende önerdim.
 10. Giray GÜN

  5.00*120*80H Ölçülerinde İlk Sps Ve Lps Deneyimi..

  Arkadaşlar akvaryumun tonajı ve tecrübelerimize dayanarak balık - mercan girişi yapıyoruz, balıkların tümü karantina döneminden geçiyor ve yeme alıştıkları zaman konuyor mesela Barlett antihas grubu, yellow tang yaklaşık 20 gün, powder blue tang ise yaklaşık 1.5 ay sonra akvaryuma konuldu. Bu yüzden herhangi bir sıkıntı yaşamamaktayız.
 11. Giray GÜN

  Finlandiya Balık Fiyatları

  Evet çünkü balıklar arka tarafta var yeni ithalat geldiğinde stokları tekrar güncelleyeceğim powder lar satışta dükkanda
 12. Giray GÜN

  Finlandiya Balık Fiyatları

  Cem powder blue tang istiyorsan L boy 175 tl ye bizde var yollayabilirim aynı zamanda blue tang yellow belly oda dediğin gibi 50 tl değil ama 45 yine bizde var onuda yollayabilirim.
 13. Giray GÜN

  Giesemann Super Actinic

  Super actinic mor yanar Super purple pembe yanar Bazen şöyle sıkıntı yaşıyoruz bizimde başımıza geldiği için biliyorum lamba kendi hemen yanmıyor yani ısınma yapmadan önce soluk yanıyor belli bir zaman sonra normal haline dönüyor bazende aynı olay balastlar da bir hata olduğunda karşımıza çıkıyor. Beyaz ışık Aquablue Azure dir bir diğeri de yeni çıkan Aquablue Coral dır ki Aquablue coral KZ nin New Generation lambası gibi yanmaktadır .
 14. Giray GÜN

  Giesemann Super Actinic

  Sevgili arkadaşlar, aşağıda bulunan foto lambanın nasıl yandığı gözükmekte yine aşağıda bulunan fotoda super purple yanarken burada soldan birinci super actinic, super purple soldan 2 ci dir.
 15. Giray GÜN

  Sumpta Düzen-Tertibe Mükemmel Bir Örnek

  Seçkin bey olay sadece para değil inanın 5000 eurodan daha fazla para harcayıp elde avuçta hiçbirşeyi olmayan bir çok hobici arkadaş var hatta ben bile zamanında evde bulanan akavaryuma çok çok daha fazlasını harcamış olmama rağmen yukarıda bulunan akvaryum kadar güzel bir görüntü yakalayamamıştım bu arada favori akvaryumlarımdan biridir Reef in the sky.
×