Jump to content
       

Anestezist

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  51
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Geri Bildirim

  N/A

Anestezist Hakkında

 • Derece
  Sarı Tang

Güncel Profil Ziyaretleri

305 profil görüntüleme
 1. İçeriklerinde mercan kırığı ve midye kırığı kum var. Salınım yapmazlar 20+ gün suda bekletildi. Kolayca kırılmaz, dağılmaz, çözünmezler. Suyu emiyorlar dolayısıyla bakteri için elverişliler. Gözenekleri diğer kayalara nispeten azdır. Pod vb. canlılar için çok uygun değiller. Kayalara ait net ölçüleri öğrenmek isteyene detaylı fotoğraf atabilirim. Yer Şanlıurfa, karşı ödemeli kargoyla her yere gönderebilirim. İletişim 0553 033 93 36. Whatsapptan ulaşın lütfen. Frag taşları adet 1.5 TL, her boy mevcut. Min 20 adet gönderebilirim. Plate kayaların alt kısımlarından ayak şeklide kayalar koyarak istediğiniz köprü vb tasarımları yapabilirsiniz. 1. 25 TL 2. 35 TL 3. 25 TL 4. 25 TL 5. 35 TL
 2. Anestezist

  Yoğun yosun problemi

  Hocam çeşme suyu mu kullanıyorsunuz? Başlıca problem silikattır.
 3. Anestezist

  1 Aylik akvaryumda yesil yosun sorunu

  Hocam çok iyi bilmiyorum ama yüksek silikat tetikliyor ro cihazınızın sıkıntısız olduğundan emin misiniz. Çıkışında silikat reçinesi var mı?
 4. Anestezist

  İntihar

  Izgara bana çok çirkin geliyor.
 5. Anestezist

  İntihar

  Valla Yellowu bir kez bile agresif görmedim ki şimdiye kadar. İnanılmaz uysal. Karışsa da mandarin gibi saklanan bir balığı zıplatacak kadar karışmaz heralde. Ben Remalge yüzünden olduğunu düşünüyorum. Canlıların vücudunu yakmış falan olabilir yada benzeri bir olay..
 6. Anestezist

  İntihar

  25,5 C
 7. Anestezist

  İntihar

  1 yellow tang 3 chromia 2 palyaço 1 purple fire goby var. Balıkların hepsi çok uysal ve hatta bicolor blenny agresifti biraz.
 8. Anestezist

  İntihar

  Aynı gün içerisinde bicolor blenny ve mandarin sudan atlamış su değerlerine 3 gün önce baktım herşey güzeldi kh ve mg düşüktü. Kh ve mg ekledim ayrıca doz aşımı yapmadan remalge (yosun giderici) ekledim. Diğer canlılarda hiç bir problem yok. Her gün izliyordum detaylı olarak baya aktif ve dinç haldeydiler. 2sininde aynı günde atlaması ilginç. Hele de mandarin gibi yavaş yüzen bir balığın.. Sizce neden atlamış olabilirler.
×
×
 • Yeni Oluştur...