Jump to content
       

YasinM

Yeni Üye
 • Mesaj sayısı

  90
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Geri Bildirim

  N/A

YasinM hakkında

 • Derece
  Sarı Tang

Son profil ziyaretçileri

331 kez ziyaret edildi
 1. Herhangi bir şişe kapağı kolonya kapağı alın size kalıp hocam
 2. Hocam bunları yapmak çok kolay calsiyum carbonatlu kum alın beyaz çimento ile karıştırın yuvarlak veya istedğiniz kalıpda 12 saat bekletin ve tuzlu suyla yıkayın. Kendi frag taşlarınız hazır
 3. Uygun Fiyatlu Tunze 9001 ve light spect armatür arıyorum. Tankım 35*35*35 ölçüsünde
 4. Merhaba Ai prime hd. 1900tl ilanı güncel midir?
 5. Merhaba iletişim bilgisi rica edebilir miyim?
 6. Merhaba * Çift bölmeli Sump - 50 TL güncel midir?
 7. Arkadaşlar merhaba elimde ufak toms marka şelale filtreli tahta hava taşlı ps mevcut yalnız temizlik esnasında pervanenin milini kaybettim bu sebeble fiyatı uygun tutacağım. Ona uygun kürdan kalınlığında pervane mili gerekli bunu bilmeniz gerek. Ürün içeriği 1 adet tahta hava taşı 1 Adet toms marka orjinal hava motoru 1 Adet şelale filtresi Fiyat 75 tl + alıcı ödemeli kargo (Ptt kargo en uygunu) Fotoğraf ekleyemedim isteyene whatsaptan fotoğraf veya video atabilirim.
 8. Sevgili arkadaşlar merhaba dolphin marine kit olarak bir akvaryum satın aldım kurulumun henüz 2.ayındayım ve tankımda canlılarım mevcut. Akvaryumun kendi kapağını ve dolphin ps 2012 sini söktüm. Onların yerine light spect 18 wattlık bir armatür koydum ayrıca Buble Maqus QQ1 ekledim. Çok şükür şuan sistemimiz stabil. Benim merak ettiğim şu QQ1 in hava emiş yerine hava motoru taksam acaba protein skimmer i güçlendirebilir miyim? Daha önce deneyen arkadaşlar oldu mu hiç?
 9. Merhaba geçmiş olsun tank tam oturmadan tang eklemeniz zaten döngüyü başa çekmenize neden olmuş. Balıkları varsa ayrı bir akvaryuma alıp veya saklama kabı vs olur ısıyı olabildiğince artırın ve sularına mikrofish ekleyin. 3 gün boyunca ısıyı kademeli olarak 30 a kadar çekin. Umarım kurtulurlar zayıf bir ihtimal ama denemekte fayda var. Bu arada alacağınız balıkların tam damızlık olmasına özen gösterin. Yavru balıklar çok hassas oluyorlar.
 10. Arkadaşlar merhaba. Bir hobici arkadaştan daha önce çok fazla kullanılmamış daha doğrusu 1 sene boşta duran Buble Maqus new QQ1 satın aldım. Tankım 35 litre yeni kurulum olduğu için motoru çalıştırdım ilk 2 hafta düzenli çalıştı ancak dün ve bugün nedense havasını aldığım halde motor duruyor suyu çekmiyor. Havasını tekrar alıp çalıştırıyorum 2 saniye sonra tekrar duruyor. Miline kadar temizledim ama nafile nedense suyu çekmiyor makina ne yapmak lazım bilgisi olan başına böyle bir sorun gelen var mı?
 11. Yönetici iseniz sizde görülebilir ancak biz üyelerde görünmüyor tema seçeneği felan
 12. Sayfanın en alt kısmında tema seçeneği yok hocam
 13. Sizin akvaryumunuz ithal akvaryummu normalde hocam?
 14. 50 binlik aydınlatma koyulacaksa öyle bir olur ki Yükseklik 110 dediniz peki 110 unun hepsini doldurmak zorunda mısınız mesala 50 cm e kadar doldurulsa geriye kalan 60 cme uygun bir kapak gibi düşünün mobilya kestirip kapatsanız yani önden bakınca suyun geri boş kalan kısmı görünmeyecek şekilde duracak yani çerçeve ile kapatmış gibi olacaksınız nasıl olur?
×
×
 • Yeni Oluştur...