Jump to content
       

YasinM

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  71
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Geri Bildirim

  N/A

YasinM Hakkında

 • Derece
  Sarı Tang

Güncel Profil Ziyaretleri

207 profil görüntüleme
 1. Merhaba arkadaşlar uzun bir aranın sonunda Akvaryum hobisine veda etmeye karar verdim. Daha doğrusu sağlığım el vermiyor bu nedenle ileride belki tekrar yaparım diye elimdeki canlıları en uygun fiyata toplu şekilde vermek istiyorum. Canlılarım Amasya Merkez evden teslim olacak yakın illerden gelecek olan arkadaşlara ufak tefek hediyelerimde olur. Canlılar satıldıktan sonra ekipman satışına geçeceğim. 1 Adet L boy Fire Karides 2 Adet S boy çift palyanço 1 Adet leopar goby mi blenny mi emin değilim 2 Adet conch 1 Adet flower anemon 2 kafa mushrom 4 kafadan fazla polip 1 Frag Star polip 15 Kafadan fazla zoalar Her şey dahil listelediğim canlıları 425 liraya bırakıyorum Hiç bir sorunları yok isteyene yem paketide hediyem olur. Aramadan önce kim olduğunuzu belirten bir kısa mesaj atarsanız dönüş sağlarım. 545 427 2049 numaram.
 2. Merhaba arkadaşlar uzun bir aranın sonunda Akvaryum hobisine veda etmeye karar verdim. Daha doğrusu sağlığım el vermiyor bu nedenle ileride belki tekrar yaparım diye elimdeki canlıları en uygun fiyata toplu şekilde vermek istiyorum. Canlılarım Amasya Merkez evden teslim olacak yakın illerden gelecek olan arkadaşlara ufak tefek hediyelerimde olur. Canlılar satıldıktan sonra ekipman satışına geçeceğim. 1 Adet L boy Fire Karides 2 Adet S boy çift palyanço 1 Adet leopar goby mi blenny mi emin değilim 2 Adet conch 1 Adet flower anemon 2 kafa mushrom 4 kafadan fazla polip 1 Frag Star polip 15 Kafadan fazla zoalar Her şey dahil listelediğim canlıları 425 liraya bırakıyorum Hiç bir sorunları yok isteyene yem paketide hediyem olur. Aramadan önce kim olduğunuzu belirten bir kısa mesaj atarsanız dönüş sağlarım. 545 427 2049 numaram.
 3. Merhaba arkadaşlar uzun bir aranın sonunda Akvaryum hobisine veda etmeye karar verdim. Daha doğrusu sağlığım el vermiyor bu nedenle ileride belki tekrar yaparım diye elimdeki canlıları en uygun fiyata toplu şekilde vermek istiyorum. Canlılarım Amasya Merkez evden teslim olacak yakın illerden gelecek olan arkadaşlara ufak tefek hediyelerimde olur. Canlılar satıldıktan sonra ekipman satışına geçeceğim. 1 Adet L boy Fire Karides 2 Adet S boy çift palyanço 1 Adet leopar goby mi blenny mi emin değilim 2 Adet conch 1 Adet flower anemon 2 kafa mushrom 4 kafadan fazla polip 1 Frag Star polip 15 Kafadan fazla zoalar Her şey dahil listelediğim canlıları 425 liraya bırakıyorum Hiç bir sorunları yok isteyene yem paketide hediyem olur. Aramadan önce kim olduğunuzu belirten bir kısa mesaj atarsanız dönüş sağlarım. 545 427 2049 numaram.
 4. YasinM

  BM Nac Qq arıyorum

  Herhangi bir sorunu olmayan buble maqus nac qq aramaktayım. Mümkünse hobici işi uygun fiyat olmasını isterim.
 5. YasinM

  Komple Deniz akvaryum malzemeleri

  Mesajlarınıza bakabilir misiniz?
 6. Sizin tanka kısacak uymaz hocam. Arkadaş armatürü üstünüze koyacaksınız demiş açık haliyle ayaklar 70 cme kadar uzuyor kapalı haliylede 50 cm e kadar kısalıyor demiş. Uzunlamasına koyamazsınız ama enlemesine koyabilirsiniz.
 7. Kasasını buradan bir arkadaştan satın aldım içine 2 sıra mavi 2 sıra beyaz smd led döşedim. Adaptörlü ve 2 adet şeffaf ayaklı 30 cmlik armatürümü ihtiyaç fazlalığından satmak istemekteyim. Fiyat olarak 75 tl + ptt ile gönderirim alıcı ödemeli kargo fotoğraf bir türlü ekleyemedim. İsteyene whatsap üzerinden atabilirim.
 8. Overlokcu geldiii hanııım Berk bey gerçekten istediğiniz ücret bedava bence kaçırılmayacak fırsat arkadaşlar
 9. Sevgili arkadaşlar merhaba dolphin marine kit olarak bir akvaryum satın aldım kurulumun henüz 2.ayındayım ve tankımda canlılarım mevcut. Akvaryumun kendi kapağını ve dolphin ps 2012 sini söktüm. Onların yerine light spect 18 wattlık bir armatür koydum ayrıca Buble Maqus QQ1 ekledim. Çok şükür şuan sistemimiz stabil. Benim merak ettiğim şu QQ1 in hava emiş yerine hava motoru taksam acaba protein skimmer i güçlendirebilir miyim? Daha önce deneyen arkadaşlar oldu mu hiç?
 10. YasinM

  Artık işin içinden çıkamıyorum !

  Merhaba geçmiş olsun tank tam oturmadan tang eklemeniz zaten döngüyü başa çekmenize neden olmuş. Balıkları varsa ayrı bir akvaryuma alıp veya saklama kabı vs olur ısıyı olabildiğince artırın ve sularına mikrofish ekleyin. 3 gün boyunca ısıyı kademeli olarak 30 a kadar çekin. Umarım kurtulurlar zayıf bir ihtimal ama denemekte fayda var. Bu arada alacağınız balıkların tam damızlık olmasına özen gösterin. Yavru balıklar çok hassas oluyorlar.
 11. YasinM

  Buble Maqus new qq1 acil yardım

  Arkadaşlar merhaba. Bir hobici arkadaştan daha önce çok fazla kullanılmamış daha doğrusu 1 sene boşta duran Buble Maqus new QQ1 satın aldım. Tankım 35 litre yeni kurulum olduğu için motoru çalıştırdım ilk 2 hafta düzenli çalıştı ancak dün ve bugün nedense havasını aldığım halde motor duruyor suyu çekmiyor. Havasını tekrar alıp çalıştırıyorum 2 saniye sonra tekrar duruyor. Miline kadar temizledim ama nafile nedense suyu çekmiyor makina ne yapmak lazım bilgisi olan başına böyle bir sorun gelen var mı?
 12. YasinM

  Tema Kaynaklı Problem

  Yönetici iseniz sizde görülebilir ancak biz üyelerde görünmüyor tema seçeneği felan
 13. YasinM

  Tema Kaynaklı Problem

  Sayfanın en alt kısmında tema seçeneği yok hocam
 14. Sizin akvaryumunuz ithal akvaryummu normalde hocam?
 15. Mesajlarınıza bakabilir misiniz?
×
×
 • Yeni Oluştur...