Jump to content
       

leader_T

Yeni Üye
 • Mesaj sayısı

  10
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Geri Bildirim

  N/A

leader_T hakkında

 • Derece
  Palyaçobalığı

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Merhabalar, Pro3 ne kadar süre kullanıldı acaba?
 2. Merhaba, kaç mm cam'a kadar kullanılabiliyor.
 3. Bilgi için teşekkürler. Mevcut durumda LT düşürmeyi düşünmediğim için sanıyorum. ucuz olan yani DOC mantıklı görünüyor.
 4. Teşekkürler tavsiye için. Tunze'lerde birde DC ve DOC olarak modeller var. Farkları nelerdir?
 5. Web sitesinde 60lt-300lt arası diyor sanırım 150 yada 160 da da iş görür. yoksa arasında ciddi fiyat farkı var
 6. 9004 neden yetersiz kalır?
 7. yaşam alanı, 70x45x50(yükseklik) olacak. Sump'ın genişliği de 15cm. Curve 5 maalesef olmuyor. Tunze'nin ürünleri uyar gibi.
 8. Bir sonraki seviye için alttan sumplu ve daha fazla litreli bir akvaryuma geçme niyetindeyim. Bu sistem benim için biraz deneme olacak. Deniz akvaryumunu daha iyi tanıma adına böyle bir şey yaptırdım. fazla balık yoğunluğu olmayacak ilk başta soft lps düşünüyorum. ardından eğer herşey yolunda olursa 2-3 balık olacak.(yük durumuna göre)
 9. Bende bu aralar ekipman araştırması içindeyim. yeni konu açmak istemedim. Arkadan sumplı bir akvaryum yaptırıyorum. (yaklaşık 160lt) Sump ölçüsü Derinlik 15cm yükseklik 50cm. Buna uygun PS öneriniz nedir?
 10. Merhaba Arkadaşlar, Amatör bir akvartistim. Mevcutta elimde 30lt çin malı full set (üstten filtreli) bir tatlı su akvaryumu var. Şuan bir 70x60x50(yükseklik) ölçülerinde arkadan sumplu bir akvaryum yaptırıyorum. Sump ölçüsü (70x15x50). Yaşam alanı 70x45x50 olacak. Üstte sürgü cam koydurdum. Akvaryum ile ilgilenmeyi seviyorum ve izlemesi oldum olası beni rahatlatır. Bu nedenle artık aklımdaki bir çok soruyu geride bırakıp Bir anda akvaryum siparişini verdim. Çünkü düşündükçe yapamayacaktırm. Bir yerden başlamam gerekiyordu. Buraya üye olmamın nedeni ise sizin tecrübelerinizden faydalanmak ve kendimi geliştirmek. Şuan PS, motor, aydınlatma konularında araştırmalarım var. Ekipman için terciğim fiyat performans olacak. Yardımlarınızı bekliyorum. Herkese iyi forumlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...