Jump to content
       

narwhal

Admin
 • İçerik sayısı

  5.093
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Madalya

  83
 • Geri Bildirim

  0%

narwhal kullanıcısının son zaferi 17 Eylül

narwhal en beğenilen içeriğe sahiptir

narwhal Hakkında

 • Derece
  Bangaii Kardinal
 • Doğum Günü 16-11-1988

İletişim

 • Website
  http://www.resifbolgesi.com

Profil Bilgileri

 • Nereden
  Berlin
 • İsim
  Selim

Hakkında

 • Favori Balığım
  Marine betta

Güncel Profil Ziyaretleri

10.065 profil görüntüleme
 1. narwhal

  Tuzluluk %40

  %40 dediğiniz acaba 1.040 mıdır? Bu suyun tuzluluk oranı değil özgül ağırlığıdır. Eğer bir anda düşürürseniz canlılar için daha tehlikeli olur, günde 0,001 - 0,002'den fazla düşüş olmaması iyi olur. Her gün 15 - 20 litre tatlı su ile değişim yaparak düşürebilirsiniz diye tahmin ediyorum. Bu arada pH seviyesini de kontrol etmeyi unutmayın.
 2. narwhal

  Vefat :(

  Allah rahmet eylesin.
 3. narwhal

  Palyoca balığı

  Ölü mü yaşıyor mu balık?
 4. narwhal

  Marmaris te kıyıda Volitan Aslan Balığı

  Yüzücüler için çok tehlikeli bir tür değil, özellikle gidip dokunmadığınız sürece kendi kendine gelip size batmaz iğneleri. Yalnız yerli türler için oldukça sakıncalı, yukarıda da yazıldığı gibi bizim denizlerimizde aslanbalığı ile beslenen bir tür olmadığı için ufak balık türleri ve yavru balık popülasyonu üzerinde olumsuz etkisi olabilir.
 5. narwhal

  Bu canlı nedir

  Bristle worm / kıllı kurta benziyor. Bir zararı yoktur, aksine yararlı artıkları yemesi açısından.
 6. narwhal

  Bir fancy perculam diğerini öldürüyor

  1015 - 1018 tuz yoğunluğu pek işe yaramaz. Su değerleri iyiyse ve stresli değilse balık iyi bir beslenmeyle beyaz benekten kurtulabilir.
 7. narwhal

  Balığın türü

  Gobius bucchichi ya da Gobius incognitus'a benziyor.
 8. narwhal

  Fox face hava alma ve selfy yan yüzme hk

  Merhaba, ne sıklıkla oluyor bunlar? pH testiniz varsa bir test edin, belki düşmüş olabilir.
 9. narwhal

  Beyaz renkli ağaç gibi kökleri olan bu canlı nedir ?

  Bir zararı yok, görsel olarak da güzel bir canlı.
 10. narwhal

  Alışveriş Sonrası Geri Bildirim

  Merhaba, Forum üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenilir bir hale getirmek için lütfen yaptığınız her alışverişin ardından satıcı ve alıcılara geri bildirim notu bırakınız. Tüm Resif Bölgesi üyelerinin profilinde 'Geri Bildirim' bölümü ve 'Geri Bildirim Gönder' butonu bulunmaktadır. Bu bölümden forum üzerinden yaptığınız alışverişler hakında olumlu ya da olumsuz geri bildiriminizi yapabilirsiniz. Geri bildirim bırakmak için alışveriş yaptığınız üyenin profilindeki Geri Bildirim Gönder butonuna tıklayın ve formu doldurun. Formu pozitif, nötr ya da negatif deneyiminize göre puanlayıp, yorumunuzu ekledikten sonra doğru tarihli ilanı seçmeyi unutmayın. İlanı seçmek için, satıcının ilanlar bölümüne açtığı ilanın başlığını yazmanız yeterli. Puanlama sistemini geçmiş tarihte Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Puanlama sistemi yalnızca Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kullanılabilir.Kolay gelsin!
 11. Forum üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenilir bir hale getirmek için lütfen yaptığınız her alışverişin ardından satıcı ve alıcılara geri bildirim notu bırakınız. Tüm Resif Bölgesi üyelerinin profilinde 'Geri Bildirim' bölümü ve 'Geri Bildirim Gönder' butonu bulunmaktadır. Bu bölümden forum üzerinden yaptığınız alışverişler hakında olumlu ya da olumsuz geri bildiriminizi yapabilirsiniz. Geri bildirim bırakmak için alışveriş yaptığınız üyenin profilindeki Geri Bildirim Gönder butonuna tıklayın ve formu doldurun. Formu pozitif, nötr ya da negatif deneyiminize göre puanlayıp, yorumunuzu ekledikten sonra doğru tarihli ilanı seçmeyi unutmayın. İlanı seçmek için, satıcının ilanlar bölümüne açtığı ilanın başlığını yazmanız yeterli. Puanlama sistemini geçmiş tarihte Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Puanlama sistemi yalnızca Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kullanılabilir.Kolay gelsin!
 12. narwhal

  Alışveriş Sonrası Geri Bildirim

  Forum üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenilir bir hale getirmek için lütfen yaptığınız her alışverişin ardından satıcı ve alıcılara geri bildirim notu bırakınız. Tüm Resif Bölgesi üyelerinin profilinde 'Geri Bildirim' bölümü ve 'Geri Bildirim Gönder' butonu bulunmaktadır. Bu bölümden forum üzerinden yaptığınız alışverişler hakında olumlu ya da olumsuz geri bildiriminizi yapabilirsiniz. Geri bildirim bırakmak için alışveriş yaptığınız üyenin profilindeki Geri Bildirim Gönder butonuna tıklayın ve formu doldurun. Formu pozitif, nötr ya da negatif deneyiminize göre puanlayıp, yorumunuzu ekledikten sonra doğru tarihli ilanı seçmeyi unutmayın. İlanı seçmek için, satıcının ilanlar bölümüne açtığı ilanın başlığını yazmanız yeterli. Puanlama sistemini geçmiş tarihte Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Puanlama sistemi yalnızca Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kullanılabilir.Kolay gelsin!
 13. narwhal

  Alışveriş Sonrası Geri Bildirim

  Forum üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenilir bir hale getirmek için lütfen yaptığınız her alışverişin ardından satıcı ve alıcılara geri bildirim notu bırakınız. Tüm Resif Bölgesi üyelerinin profilinde 'Geri Bildirim' bölümü ve 'Geri Bildirim Gönder' butonu bulunmaktadır. Bu bölümden forum üzerinden yaptığınız alışverişler hakında olumlu ya da olumsuz geri bildiriminizi yapabilirsiniz. Geri bildirim bırakmak için alışveriş yaptığınız üyenin profilindeki Geri Bildirim Gönder butonuna tıklayın ve formu doldurun. Formu pozitif, nötr ya da negatif deneyiminize göre puanlayıp, yorumunuzu ekledikten sonra doğru tarihli ilanı seçmeyi unutmayın. İlanı seçmek için, satıcının ilanlar bölümüne açtığı ilanın başlığını yazmanız yeterli. Puanlama sistemini geçmiş tarihte Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Puanlama sistemi yalnızca Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kullanılabilir. Kolay gelsin!
 14. narwhal

  İlk defa yeni baslangic

  Merhaba, dipte mercan kırığı kullanmışsınız o sıkıntı yaratabilir ileride. Kalın taneli olduğu için aralarında çok fazla artık birikiyor bir süre sonra. Onun dışında güzele benziyor, ne tür canlılar beslemeyi planlıyorsunuz?
 15. narwhal

  Ağ hatası uyarısı

  Tapatalk üzerinden mi bağlanıyorsunuz acaba? Öyleyse sorun çözülmüştür. Tapatalk üzerinden değil de tarayıcı üzerinden bağlandığınızda bu hatayı alıyorsanız lütfen bildirin.
×