Jump to content
       

narwhal

Admin
 • İçerik sayısı

  5.085
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Madalya

  82
 • Geri Bildirim

  0%

narwhal kullanıcısının son zaferi 14 Mayıs

narwhal en beğenilen içeriğe sahiptir

narwhal Hakkında

 • Derece
  Bangaii Kardinal
 • Doğum Günü 16-11-1988

İletişim

 • Website
  http://www.resifbolgesi.com

Profil Bilgileri

 • Nereden
  Berlin
 • İsim
  Selim

Hakkında

 • Favori Balığım
  Marine betta

Güncel Profil Ziyaretleri

9.693 profil görüntüleme
 1. narwhal

  Beyaz renkli ağaç gibi kökleri olan bu canlı nedir ?

  Bir zararı yok, görsel olarak da güzel bir canlı.
 2. narwhal

  Alışveriş Sonrası Geri Bildirim

  Merhaba, Forum üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenilir bir hale getirmek için lütfen yaptığınız her alışverişin ardından satıcı ve alıcılara geri bildirim notu bırakınız. Tüm Resif Bölgesi üyelerinin profilinde 'Geri Bildirim' bölümü ve 'Geri Bildirim Gönder' butonu bulunmaktadır. Bu bölümden forum üzerinden yaptığınız alışverişler hakında olumlu ya da olumsuz geri bildiriminizi yapabilirsiniz. Geri bildirim bırakmak için alışveriş yaptığınız üyenin profilindeki Geri Bildirim Gönder butonuna tıklayın ve formu doldurun. Formu pozitif, nötr ya da negatif deneyiminize göre puanlayıp, yorumunuzu ekledikten sonra doğru tarihli ilanı seçmeyi unutmayın. İlanı seçmek için, satıcının ilanlar bölümüne açtığı ilanın başlığını yazmanız yeterli. Puanlama sistemini geçmiş tarihte Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Puanlama sistemi yalnızca Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kullanılabilir.Kolay gelsin!
 3. Forum üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenilir bir hale getirmek için lütfen yaptığınız her alışverişin ardından satıcı ve alıcılara geri bildirim notu bırakınız. Tüm Resif Bölgesi üyelerinin profilinde 'Geri Bildirim' bölümü ve 'Geri Bildirim Gönder' butonu bulunmaktadır. Bu bölümden forum üzerinden yaptığınız alışverişler hakında olumlu ya da olumsuz geri bildiriminizi yapabilirsiniz. Geri bildirim bırakmak için alışveriş yaptığınız üyenin profilindeki Geri Bildirim Gönder butonuna tıklayın ve formu doldurun. Formu pozitif, nötr ya da negatif deneyiminize göre puanlayıp, yorumunuzu ekledikten sonra doğru tarihli ilanı seçmeyi unutmayın. İlanı seçmek için, satıcının ilanlar bölümüne açtığı ilanın başlığını yazmanız yeterli. Puanlama sistemini geçmiş tarihte Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Puanlama sistemi yalnızca Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kullanılabilir.Kolay gelsin!
 4. narwhal

  Alışveriş Sonrası Geri Bildirim

  Forum üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenilir bir hale getirmek için lütfen yaptığınız her alışverişin ardından satıcı ve alıcılara geri bildirim notu bırakınız. Tüm Resif Bölgesi üyelerinin profilinde 'Geri Bildirim' bölümü ve 'Geri Bildirim Gönder' butonu bulunmaktadır. Bu bölümden forum üzerinden yaptığınız alışverişler hakında olumlu ya da olumsuz geri bildiriminizi yapabilirsiniz. Geri bildirim bırakmak için alışveriş yaptığınız üyenin profilindeki Geri Bildirim Gönder butonuna tıklayın ve formu doldurun. Formu pozitif, nötr ya da negatif deneyiminize göre puanlayıp, yorumunuzu ekledikten sonra doğru tarihli ilanı seçmeyi unutmayın. İlanı seçmek için, satıcının ilanlar bölümüne açtığı ilanın başlığını yazmanız yeterli. Puanlama sistemini geçmiş tarihte Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Puanlama sistemi yalnızca Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kullanılabilir.Kolay gelsin!
 5. narwhal

  Alışveriş Sonrası Geri Bildirim

  Forum üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenilir bir hale getirmek için lütfen yaptığınız her alışverişin ardından satıcı ve alıcılara geri bildirim notu bırakınız. Tüm Resif Bölgesi üyelerinin profilinde 'Geri Bildirim' bölümü ve 'Geri Bildirim Gönder' butonu bulunmaktadır. Bu bölümden forum üzerinden yaptığınız alışverişler hakında olumlu ya da olumsuz geri bildiriminizi yapabilirsiniz. Geri bildirim bırakmak için alışveriş yaptığınız üyenin profilindeki Geri Bildirim Gönder butonuna tıklayın ve formu doldurun. Formu pozitif, nötr ya da negatif deneyiminize göre puanlayıp, yorumunuzu ekledikten sonra doğru tarihli ilanı seçmeyi unutmayın. İlanı seçmek için, satıcının ilanlar bölümüne açtığı ilanın başlığını yazmanız yeterli. Puanlama sistemini geçmiş tarihte Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Puanlama sistemi yalnızca Resif Bölgesi üzerinden yaptığınız alışverişler için kullanılabilir. Kolay gelsin!
 6. narwhal

  İlk defa yeni baslangic

  Merhaba, dipte mercan kırığı kullanmışsınız o sıkıntı yaratabilir ileride. Kalın taneli olduğu için aralarında çok fazla artık birikiyor bir süre sonra. Onun dışında güzele benziyor, ne tür canlılar beslemeyi planlıyorsunuz?
 7. narwhal

  Ağ hatası uyarısı

  Tapatalk üzerinden mi bağlanıyorsunuz acaba? Öyleyse sorun çözülmüştür. Tapatalk üzerinden değil de tarayıcı üzerinden bağlandığınızda bu hatayı alıyorsanız lütfen bildirin.
 8. narwhal

  Tapatalk problemi

  Tapatalk güncellenmiştir. Güle güle kullanın 😀
 9. narwhal

  Tapatalk problemi

  Bizim forum lisansını aldığımız firma ile Tapatalk ayrı firmalar. Daha doğrusu Tapatalk birçok forum yazılımına yer veren üçüncü parti bir uygulama. Bu nedenle de bizim kullandığımız forum yazılımının yeni bir güncellemesi çıktığında bazen Tapatalk geri kalıyor ve çalışmıyor. Bizim kullandığımız en güncel yazılıma uygun bir güncelleme geliştirmesi de Tapatalk'ın biraz zaman alabiliyor. Bu süreç boyunca foruma mobil cihazınızdan www.resifbolgesi.com adresi üzerinden bağlanabilirsiniz. Güncelleme ile ilgil sorun çözüldüğünde bu başlık altından sizleri bilgilendireceğiz.
 10. narwhal

  Acil — yellow tang yem yemiyor !

  Öncelikli olan balığın sağlığı, yeme alıştırma konusunu daha sonra düşünürsünüz. İlk olarak nori'yi deneyin ki balık zayıf düşüp hasta olmasın. Eğer yetersiz beslenme yüzünden bağışıklığı düşerse beyaz benek gibi hastalıklara yakalanma ihtimali artar ve diğer balıklarınıza da bulaşabilir. Yemi ağzına alıp tükürmesi iyi bir şey, en azından deniyor ama beğenmiyor. Hangi markanın kuru yemlerini denediniz şimdiye kadar? Eğer bulabilirseniz donmuş yem de deneyebilirsiniz.
 11. narwhal

  Tanka yeni eklenen yıldız..

  Denizyıldızları sudaki değişimlere karşı oldukça hassastır ve alışmaları zaman alır. İthalattan yeni geldiyse bu tür problemler olabilir. Bir süre ellemeyin, çürüdüğünü görürseniz akvaryumdan uzaklaştırın.
 12. narwhal

  Yeni Aldığım Plate beyazladı

  Tatlı su banyosu yaparken hem sıcaklık hem de pH seviyesinin akvaryumla aynı olduğundan emin olmanız gerekir.
 13. narwhal

  Yellow tang albinoo

  Hangi marka kuru yem kullanıyorsunuz? Besleyici gelmiyor olabilir.
 14. narwhal

  weslo red brain

  Bildiğim kadarıyla yüksek akıntı ve güçlü ışık pek sevmiyorlar. Onun dışında ufak deniz ürünleriyle ya da donmuş yemle besleyebilirsiniz. Su değerleri iyi olmalı; yüksek fosfat, nitratta rahat etmezler.
 15. narwhal

  Bu nudinin cinsi nedir, ne işe yarar?

  Belirgin bir rengi var mı? Fotoğrafta pek gözükmüyor
×