Jump to content
       

mya34

Forum Üyesi
 • Mesaj sayısı

  57
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Madalya

  1
 • Geri Bildirim

  0%

mya34 en son Mart 8 tarihinde günün kazananıydı

mya34 en beğenilen içeriğe sahiptir

mya34 hakkında

 • Derece
  Sarı Tang

Profil Bilgileri

 • Nereden
  İstanbul
 • İsim
  aygün

Son profil ziyaretçileri

595 kez ziyaret edildi
 1. S - M boy arası küçük boyda sixline, alg eatter gooby ve scotter bleny ARANIYOR
 2. Size özel mesaj atılmiyor. Sixline ın boyu nedir? Küçük boysa ücreti mukabilinde alabilirim. 0507 437 85 80 video alabilirim.
 3. Benim ürünüm sıfır ayarındadır kaldıki ben sizin linkinizde belirtilen fiyattanda almadım. Sizin mantıgınızla geçen ay bayiden sıfır alinan arabayıda 1 ay binildi diye bu ay yarı fiyatina satalım. İnsaf 3 haftalık cihazdan bahsediyorum ben bu cihazı 2 ay once sordugumda 360tl idi almak nasip olmadı, 3 hafta önce aldıgımda fiyatı 450 tl idi. Ben sıfır fiyatı çekmedim pazarlıga mahal vermeden zaten indirimli yazdım zaten. Belli ki atakan petshop reklami yapmaya bayılıyorsunuz. Petshopcu 2 sene once yarı fiyatina aldıgı urünü bugun kur farkıyla yinede benden pahalıya satiyor. Benim o petshoptan 3 hafta once aldigım sifır ürünü zaten indirimli satmam size ilginç geliyor. Bide şu linke bakın; https://www.google.com/aclk?sa=l&ai=DChcSEwjikumqv-XpAhWQQxgKHbYyCKoYABAeGgJsZQ&sig=AOD64_2kajly6fconVXD-I57__payvvKMg&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwjxjuWqv-XpAhWQfZoKHSipDOQQ2CkIZQ&adurl= adam 934 tl yazmış aynı ürüne insafsızlık budur, sizinkisi ise ihtayacinız varsa ölücülük ihtiyacinız yoksa boş muhabbet. İyi günleriniz olsun.
 4. Daha 3 hafta önce sıfır olarak trend akvaryumdan alınan kırıksız çiziksiz Bubble Magus QQ1 protein skimmer akvaryumu büyütmeye karar verdigimden dolayı satılıktır. Yer:istanbul/ Esenler yada Fatih Elden veya kargo ile gönderim yapılır. Teknik özellikleri;* Akvaryum Kapasitesi : 100 lt* Pompa Gücü : 8,5 w* Boyutları : 145x110x265 mm FİYAT:400 TL pazarlıksız.
 5. Verildi ilan kilitlenebilir.
 6. Güncel ancak malum yasaktan çarsambaya kadar rezerve 3. sıradan bilgi verebilirim.
 7. Eserbey 2011 gibi sizden almıştım hala varmı acaba elinizde.
 8. Hayırlı olsun akvaryumunuz çok güzel olmuş. Ancak tanglar için çok acele etmişsiniz. Su degerlerinizin kötü olmasının sebebi bu olabilir. Normalde akvaryum insan gecişinin en az oldugu yere konulması tavsiye olunur balıkların sürekli stres yaşamaması icin, stres esnasinda saklanacakları kayalarda olmadıgı için stres kaynaklı hastaliklar görebilirsiniz ama inş. Olmaz. Tekar hayırlı olsun.
 9. 1. Resimdekiler anlaşılmıyor ancak 2. Resimdeki aptasia denilen küçük bir anemon türüdür. İstilacı ve zehirli bir türdür daha fazla çogalmadan suyun dışında kayanın bulundugu bölgesini tornavida yada muadili bir aletle derince kazımak suretiyle kurtulabilirsiniz. Ama spor salmaması için suyun dışında yapılmasında fayda var.
 10. Akvaryumumda fazla çogalarak diger mercanların kayalarına atlamaya başlayan fotografta işaretli kadarı tek kayada olan pumping xenia 150 tl yada kırmızı ve turuncu renkli mercan takas teklifleri degerlendirilir. İsteyene video atılır. 05074378580 İstanbul- fatih yada esenler elden teslim kargo yoktur.
×
×
 • Yeni Oluştur...