Jump to content

ozgur.ozkurt

Yeni Üye
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About ozgur.ozkurt

 • Rank
  Palyaçobalığı

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Malzemeler ile ilgili fikir toplama asamasindayim. Akvaryumum dahi imalatta henüz.
 2. Uzun yıllardır üzerinde çalışılıyor gibi gözüküyor. Ancak sadece 1-2 kişilik bir şirket. Anladığım kadarıyla iyi niyetle yardımcı olmaya çalışıyorlar ama arkasında çok büyük ar-ge çalışması yok gibi gözüküyor. Playstore'da yazılıma belirttiğiniz gibi olumsuz yorumlar var maalesef Kullanan birkaç kişiden görüşlerini alabilirsek süper olacak aslında..
 3. Aquareef ürünlerinin yazılım hataları ile ilgili olumsuz yorumlar okudum, sizin hiç böyle bir tecrübeniz oldu mu? QPS 16000' lik olduğu için kısık ayarda bile akvaryumu dağıtır diye yönlendirildim, sizce fazla gelir mi? Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için. Aquareef konusunda endişem yazılım hatları ile ilgili yorumlar olması. Sizin de başınıza geldi mi?
 4. Merhabalar, Tebrikler. Kullandığınız kayalar DD 'nin 20 kg'lık paketinin tamamı mıdır?
 5. Herkese Merhabalar, Foruma aslında ilk 2013 yılında üye olmuş, 60cm'lik bir nano ile kısa bir tecrüben olmuştu. Geçen zamanda bitki akvaryumları ile hobiyi devam ettirdim. Yeni bir kurulum tekrardan aranıza katılıyorum. Hem değerli önerilerinizi almak hem de bu serüvenimi burada paylaşmak istiyorum. SPS ve karışık mercan ve canlı türleri düşünüyorum. Tank; 100*60*50h PS; Reef Octobus 150s Dalga Motoru; QPS9 veya QPS16 (öneriniz olur mu) En kararsız kaldığım konu ise aydınlatma. Aquareef pro 4 plus (320w) güzel bir aydınlatma fakat led konusunda tek ba
×
×
 • Create New...